#23718Neoprávněně stáhnutá platba z účtu na 3 měsíce, za dalších 16 dnů znovu.

1 měsíc 27 dnů 2 hodiny

22.05.2018, před 6 lety

Petra Kukucová

dne 31.3.2018 jsem uhradila kartou poplatek Premium členství na zkoušku na seznamce be2 S.a.r.l. ve výši 149,- Kč. Nežádala jsem o prodloužení, údajně to prý mají někde skryté v Obchodních podmínkách. Dne 2.5.2018 stáhli z mého účtu bez mého vědomí částku 2247,- Kč, platební karta jim to umožnila. Okamžitě jsem kartu nechala zablokovat a řešila s Českou spořitelnou, která mi tento případ uznala jako reklamaci. Obratem jsem napsala na jejich mailovou adresu žádost o okamžité zrušení Premium členství, všechny maily se vrací zpět, adresa z webu neexistuje. Po návratu ze služební cesty dne 15.5. jsem odeslala doporučený dopis na jejich adresu be2 S.a.r.l. přímo do Luxemburska s žádostí o okamžité zrušení Premium členství.
Od odcizení částky 2247,- Kč z účtu ze dne 2.5.2018 uplynulo celkem 16 dní a znovu dne 18.5.2018 se tato seznamka pokoušela odcizit částku 2247,- Kč, avšak účet je zablokován. Za neúspěšné odcizení mi přičetli ještě nějaký poplatek "Chargeback" ve výši 280,- Kč, tedy celková částka činí k úhradě 2527,- Kč. Je zcela nelogické, že po 16ti dnech opět stahují další platbu z účtu, přitom tento poplatek měl sloužit pro Členství na 3 měsíce, výpověď nejpozději 4 dny předem.
Nyní mi posílají urgentní upomínky s výhružkou vymahače. Můžu se prosím na Vás s důvěrou obrátit, jak mám postupovat dále? Okamžitě chci odstoupit od smlouvy, odepisovala jsem jim maily na mailovou adresu, odkud přišla upomínka, ten naštěstí funguje. Naskenovala jsem Žádost o okamžité zrušení členství, v podstatě dopis, který jsem posílala doporučeně přímo do Luxemburska již 2x. Podací lístky si nechávám. Poraďte mi prosím, jak můžu dále postupovat.
Moc pěkně děkuji za Váš servis a budu se těšit na odpověď.

Neoprávněné stáhnutí platby z bankovního účtu

Prosím o vrácení částky 2247,- Kč na účet zpět, která byla bez mého vědomí odcizena z mého účtu dne 2.5.2018. O 16 dnů později pokus o další odcizení peněz, avšak neúspěšně, na tom základě mi obratem poslali urgentní upomínku o úhradě ve výši 2527,- Kč. Nic jsem nehradila, odvolávám se na písemné dopisy (ať mailovou korespondenci či doporučené dopisy poštou), okamžitý odstup od smlouvy, jsou to podvodníci.