Společnost


Česká pošta, s.p.

Počet nahlášených stížností:2207
Z toho za letošní rok:470
Stále v řešení:2
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

0%
100%
Toto skore je založeno na 31 stížnostech.

#23856Změna doručení

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

19 minut 8 sekund

Detail stížnosti

Publikováno
29.05.2018, před rokem

Zdeňka Kadlecová

Znění stížnosti

Dobrý den, sms zprávou jste mi napsali, že na www.zdocp.cz můžu zadat změnu doručení, ale taková adresa snad neexistuje.
Při vyhledávání vámi zadané adresy mě to hodilo na stránky stížnosti, tak podávám tuto stížnost a chci změnit doručení zásilky č. DR9005647575C, s dobírkou 606,-Kč na adresu Mateřská škola Starovice, Starovice 36.
Děkuji Zdeňka Kadlecová


Požadované řešení

změna doručení


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
29.5.2018 08:45, před rokem

Pro změnu doručení zásilky je možné využít webové stránky https://www.ceskaposta.cz/sluzby/ostatni-sluzby/zmena-dispozice. Pokud tato služba není funkční, má spotřebitelka možnost uplatnit reklamaci. Reklamaci je možné uplatnit na kterékoliv pobočce pošty. Česká pošta je povinna reklamaci vyřídit nejpozději do 30 dnů od jejího přijetí. Pokud se v této lhůtě k reklamaci nevyjádří nebo jí nevyhoví, může spotřebitelka do jednoho měsíce podat námitku k Českému telekomunikačnímu úřadu. Zahájení řízení o námitce je však spojeno s poplatkem.

Česká pošta, s.p. se rozhodla nevyužít službu VašeStížnosti.cz pro řešení sporů se svými zákazníky. Vzhledem k tomu, že je námi poskytované smírné řešení sporů založeno na principu dobrovolnosti, bude stížnost uzavřena.

Toto rozhodnutí je podpořeno faktem, že Česká pošta shledává svůj systém pro příjem, evidenci a řešení stížností jako dostatečný. Dle vyjádření České pošty přijme podání týkající se služeb poskytovaných Českou poštou nebo jednání jejích zaměstnanců kterákoliv organizační jednotka. Podání mohou být uplatněna telefonicky, osobně, dopisem, faxem, elektronickou poštou nebo datovou schránkou.

Pro úplnost přikládáme odkaz, který obsahuje kontakt na poštovního ombudsmana: http://www.ceskaposta.cz/o-ceske-poste/kontakty/postovni-ombudsman