Alektum, s.r.o.

#24033Výzva k úhradě dluhu za nedoručené zboží

06.06.2018, před 6 lety

Jana Dočekalová

na základě telefonického oslovení a doporučení o kvalitě, jsem si objednala holítka Mystique (Str) za cenu poštovného 129 Kč.

Bohužel jsem do dnešní doby žádné zboží neobdržela. Poté přišla jedna upomínka na platbu, na kterou jsem nereagovala, neboť když nic nepřišlo, považovala jsem to za bezpředmětné, navíc v té době jsem řešila úmrtí v rodině, takže jsem o tom ani moc nepřemýšlela.

Nyní jsem obdržela Výzvu k úhradě dluhu od ALEKTUM GROUP v celkové výši 550,13 Kč - případ č. 251381.

Nevím zda je to oprávněné, když mi nic nebylo doručeno, nechci platit za něco, co nemám. Po telefonu mi bylo řečeno, že mám zaslat odpovědní formulář, na kterém stojí mimo jiné i to, že budu dluh splácet. Tento formulář považuji za nekorektní a nechci se zavazovat k něčemu, co nedlužím.

Jak mám postupovat? Nehrozí mi, že dluh bude narůstat a já se dostanu do registru dlužníků?

Žádám o zrušení pohledávky vůči mé osobě a zároveň výslovně nesouhlasím, aby jak firma ALEKTUM GROUP , tak společnost, která nabízí výše uvedené zboží, jakkoliv nakládali s mými osobními údaji.