Renáta Vaníčková

#24930Neuznaná Reklamace - Dámský kadeřnický balíček s melírem zprostředkovaný portálem slever.cz

1 měsíc 2 dny 2 hodiny

18.07.2018, před 6 lety

Alan Jeřábek

Dobrý den,přes slevový portál slever.cz jsem zakoupil za 499,-Kč službu Dámský kadeřnický balíček s melírem ve Studiu R.Na voucheru byla uveden kontakt na kadeřnici Dianu.Přítelkyně s voucherem studio navštívila a účes dopadl katastrofálně,i přes několikanásobná upozornění ze strany mé přítelkyně o požadovaném střihu(ukázalo se, že paní Diana je cizinka)nebylo přítelkyni vyhověno a výsledkem střihu byly výrazné zuby na ofině i po stranách a vzadu hlavy,dále zkrácení pramenů horních vlasů,které přítelkyně požadovala ponechat,nebylo vyhověno ani ponechání délky vlasů.Melír dopadl tak, že každá půlka hlavy měla jinou barvu i postup provedení melíru byl nestandardní,melír trval přes 1 hod a přítelkyně začala mít zdravotní indispozici poté co paní kadeřnice odešla přítelkyni začala pálit hlava na místech pod alobalem,nechala si kadeřnici zavolat jelikož měla strach,aby se ji vlasy nespálily,na vlasech,kde kadeřnice začínala byl kysličník více jak hodinu!Kadeřnice se vrátila,přítelkyně ji požádala,aby alespoň postahovala alobaly z prvních vlasů,že ji opravdu nepříjemně pálí hlava.Kadeřnice naštvaně postahovala všechno,melír dopadl tak,že je každá půlka hlavy jiná.Kadeřnice nevěděla,že se melír sundavá průběžně!Vadný účes jsme nafotili a bezprostředně navštívili jiné kadeřnictví,kde napravili alespoň místa,která se dala.Okamžitě jsem vyplněný reklamační formulář zaslal na slever.cz plus fotografie "účesu".Přišla odpověď, že majitelka Studia R paní Renata Vaníčková v jejímž salonu paní Diana provozuje službu reklamaci neuznává.Všiml jsem si na najisto.centrum.cz spousty negativních referencí na Studio R a chci reklamaci nadále řešit.

Dámský kadeřnický balíček s melírem, kód služby: 12-3704454346371

Přiměřená sleva