Paidwings AG

#25646Nekalé praktiky u seznamky pojdmeflirtovat

2 měsíce 1 den

16.08.2018, před 6 lety

josef sučanský

Protože tisíc znaků včetně mezer je málo, tak to velmi zkrátím. Registrace u seznamky "pojdmeflirtovat" ,abych zjistil co nabízí během tří dnů zdarma. Nemožnost zrušení registrace ani možnost ukončení druhý den, aby se neprodloužilo členství. Za měsíc platba 500 za nic. Abych měl pokoj a ukončil to, zaplatil jsem kartou a znovu ukončit to zase nešlo. A tak je to pořád dokola. Pak ještě platba i s poplatkem za inkasní firmu. Zase jsem zaplatil s příslibem zrušení mého profilu. Zase nic zrušeno. Další platba v eurech do švýcarské banky, text pouze v angličtině odmítám zaplatit, pak platba v eurech z Drážďan pouze německy,nezaplatím. Další platba v eurech do Mnichova, advokátní kancelář Auerwittethiel, perfektní čeština, nezaplatím. Nic jsem po seznamce nechtěl, nebylo mi normálně umožněno registraci a profil zrušit. Přesto jsem kvůli klidu zaplatil 2 krát, ale nebudu platit do nekonečna.

Ukončit vše se společností Paidwings ag a (" pojdmeflirtovat"). Zrušit vymáhání jakékoliv dluhu. Peníze, které ode mne dostali, nebudu vymáhat zpět!