AUTO DISKONT s.r.o.

#25952FORD S-MAX 2008

30.08.2018, před 6 lety

Jan Haman

Dne 28.8.2018 jsme ve společnosti AUTO-DISKONT s.r.o. (B firma AAA pro starší vozy 10let) zakoupili ojety vůz FORD S-MAX 2.0 TDCi 103KW r.v. 2008 za 150 999,- Během cesty domů jsme přišli na to, že je pravděpodobně spojka po smrti, řekli jsme si dobře to auto má bez mála 200 000 km vyměníme ji. Domu z Prahy jsme to měli cca 250km bydlíme u Šumperku. Domu jsem dojel bez problému až na zmiňovanou spojku. Druhý den ráno tedy nějakých 12 hodin po zakoupení vozu a ujetých 250km, vůz nešel nastartovat až na asi 10 pokus, s tím že se objevila kontrolka závady motoru, a aby nechybělo něchladila klimatizace, ihned jsme tedy vyrazili do servisu abychom pomocí diagnostiky zjistili o co se jedná, k našemu nechtěnému úžasu na technika vyskočili 4 závady a to, porucha turbodmychadla, porucha AGR ventilu, porucha alternátoru a porucha na klimatizaci. Po nacenění v servise oprava za 70 000,- Auto jsme tedy vzali a odvezli do nejbližších A-ček. (Olomouc) Po tříhodinovém hledání řešení byla sepsána reklamace. Na výše zmíněné.

Skryté závady

Odstoupení od smlouvy, vrácení peněz
Výměna vozidla
Oprava závad