Interdate S.A.

#26136Ukončení všech závazku a služeb se společností C - Date

4 dny 20 hodin

07.09.2018, před 6 lety

Miroslav Potůček

založil jsem si účet u firmy Interdate S.A. 17.6.2018, která provozuje portál c-date. Firma je opravdu založená na tom velmi nepoctivě získávat peníze díky skryté poznámce, že se zkušební členství automaticky prodlužuje o dalších 6 měsíců a bohužel prodloužení není za cenu za kterou lákají na vyzkoušení tj. 180Kč na měsíc, ale za 399Kč na měsíc s platbou na 6 měsíců dopředu, takže Vám strhnou 2394Kč z účtu, protože jsem si nepřečetli drobným písmem, že i když je to na zkoušku, tak potom zaplatíte automaticky mnohem více. Takže bych řekl, že 99% těch kteří si u nich účet udělali to stálo minimálně 180+2394=2574Kč a na tom je založeno jejich podnikání.

Po automatickém prodloužení kdy mám záměrně jiný účet na platby na internetu kde jsem nemel požadovanou částku tak mi začaly chodit upomínky, ihned jsem reagoval a dotazoval se o co se jedná, po vysvětlení jsem napsal že částku zaplatím a že chci ihned zrušit účet, vzhledem k tomu že jsem částku zaplatil s problémy protože jsem neměl zkušenosti ze zasíláním peněz na účet jiné země pouze přes IBAN. Tak jsem považoval věc za vyřízenou a účet mi byl zrušen. Bylo mi divné že mi nedošel žádný potvrzovací email o tom že částku dostali ale v rámci jejich politiky jsem si říkal že je to vše v pořádku a dnes 7.9.2018 mi do schránky došel dopis v angličtině ( bohužel neumím anglicky) ale zbežne jsem pochopil že po mě tato firma požaduje 174.22 EUR, nechápu proč a ani kde jsou ty peníze které jsem zaslal před tím. uvědomuji si že jsem si nepřečetl asi jako většina že se to automaticky prodlužuje ale snažil jsem se to všechno vyřešit ale bohužel se to asi nepodařilo a proto Vás tímto žádám o pomoc.

řešení bych si představoval tak abych se dozvěděl kam odešly původně zaslané peníze, pokud se dohledají že to bylo v pořádku tak žádám o zrušení upomínky která mi došla poštou na 174.22EUR. a následně potvrzovací email kde bude vypsané že nemám vůči dané společnosti žádných pohledávek ani jiných vztahů které by byli do budoucna třeba řešit.