Allianz pojišťovna, a.s.

#26401Malo jezdim,malo platim

2 měsíce 6 hodin

19.09.2018, před 6 lety

Michaela Lizancova

Dobry den,obracim se na Vas se stiznosti s touto sluzbou. Mela jsem u Vasi spolecnosti uzavrenou smlouvu, ktera mi skoncila. Dosla jsem na pobocku ve Zline,abych smlouvu prodlouzila/ obnovila. Setkala jsem s poradcem panem Z., ktery mi nastavil nejakou sluzbu malo jezdim,malo platim bez meho vedomi - nikdy pred tim jsem tento produkt neznalaani jsem ho nemela uzavreny. Nikdy pred tim mi nebylo dopocitano neco ohledne kilometru.... Bez toho aniz by mi vysvetlil,jak tato sluzba fungule v praxi mi uzavrel smlouvu s nejnizsim poctem ujetych kilometru, tudiz mi tedka dosel dopis s dopoctem a s doplatkem,ktery nehodlam hradit! Pan Z. je silne neprofesionalni poradce, pri uzavirani smlouvy mi zapomnel pojistit skla,na tuto chybu jsem prisla az kdyz jsem mela menit celni sklo z duvodu poskozeni cizim zavinenim.To byla prvni spatna zkusenost,ovsem ta druha je mnohem horsi. Jak mi muze nechat podepsat nejaky prodekt bez meho vedomi? Nikdy jsem o takove sluzbe malo jezdim,malo platim,neslysela a nikdy bych ji ani neuzavrela,aniz bych vedela co vse to muze zpusobit!
Muze mi Vas poradce sepsat takhle smlouvu,aniz by mne seznamil s jeho znenim,nic jsem po nem nechtel,apouze obnovit tu stavajici,ktera zadne takove podminky nemela.

Pozaduji od Vas nejake reseni k cele situaci,a prosim celou tuto situaci prezkoumat.