#26535Be2 - seznamka - neoprávněně vymáhaná částka

2 měsíce 26 dnů

24.09.2018, před 6 lety

Aneta Kudlíková

Dobrý den. Během posledních několika dní mi přišly dva e-maily, ve kterých po mě společnost Be2 chce uhradit 5068 ,- Kč za jakési 12 měsíční VIP členství na seznamce Be2 a vyhrožují mi předáním tohoto údajného dluhu exekuční společnosti. Co si pamatuji, tak jsem registraci ani nedokončila a na web seznamky se nepokoušela chodit, o čemž svědčí i fakt, že mi e-maily informující mne o nových možných partnerech chodily jen do 1.9. 2017, tyto e-maily jsem ignorovala. Nyní po roce se společnost ozvala s tím, že musím uhradit tuto částku a že se jedná o 12 měsíců členství v seznamce, za kterém mám zaplatit = 4788.00 CZK + 280 CZK za manipulační poplatky. Vzhledem k tomu, že jsem neplatila ani první poplatek a registraci ani nedokončila, tak toto jednání neshledávám jako férové a jedná se o nečekané ustanovení, které se dá řešit právní cestou. Pokud má někdo stejný problém, tak by byla potřeba se spojit a řešit to společně.

Be2

Zajímalo by mě, jakým způsobem je možné údajné VIP členství zrušit a co je potřeba udělat, aby tyto nevyžádané e-maily přestaly chodit, aniž by bylo nutné platit částku, která je po mně požadovaná neprávem.