Společnost


Endemos distribution, s.r.o.

Počet nahlášených stížností:100
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

0%
100%
Toto skore je založeno na 93 stížnostech.

#2655Upomínka pro 6 let mrtvého adresáta

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

30 dnů 9 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
19.03.2014, před 5 lety

Iveta Černá

Znění stížnosti

Dobrý den, včera přišla na naši adresu upomínka od společnosti Endemos distribution, s.r.o. na dlužnou částku 3566,-Kč za nezaplacené členství atd. Je to nehorázné, ale byla adresována na 6 let mrtvého adresáta. Velice nás rozzlobilo, že je v naší republice možné používat takové nehumánní jednání.


Požadované řešení

Omluvný dopis a postihnutí hlavních viníků


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
19.3.2014 15:00, před 5 lety

V tomto případě nedoporučujeme jakkoli reagovat na výzvu k telefonátu na údajnou zákaznickou linku. Doporučujeme pouze podat trestní oznámení na nejbližší policii nebo státním zastupitelství.

Vyjádření dTestu

Publikováno
18.4.2014 22:09, před 5 lety

Společnost Endemos distribution, s.r.o., byla o podaných stížnostech i jejich počtu informována. Bohužel doposud neprojevila zájem se ke stížnostem vyjádřit, proto jsme se rozhodli případy uzavřít z důvodu nereakce podnikatele.

Dle nám dostupných informací byly podány desítky trestních oznámení, které jsou doposud v řešení Policie ČR. V případě, že jste ještě oznámení nepodali, doporučujeme se k těmto trestním oznámením připojit.

V rámci řešení zaslané upomínky vyzývající k hovorům na placenou linku došlo ze strany Českého telekomunikačního úřadu k blokaci telefonního čísla. Pokud jste na uvedené telefonní číslo ještě před blokací volali, lze kontaktovat operátora, aby splatnost faktury odložil do doby, než bude znám výsledek vyšetřování ze strany Policie ČR.

V případě potřeby je možné podat podnět Českému telekomunikačnímu úřadu, aby uložil operátorům povinnost zadržet platbu, než se případ vyšetří (pokud se tak již nestalo). Následně by měla být platba za volání na placenou linku zadržena dle § 35 odst. 4 zákona o elektronických komunikacích.


Iveta Černá

Uzavření stížnosti

Publikováno
18.4.2014 22:10, před 5 lety

Hodnocení: