DER Touristik CZ a.s.

#26745Nedostatečné využití pobytu

02.10.2018, před 5 lety

Milan Jaďuď

Při zakoupení dovolené v hotelu Sun and Sea v Turcku-Bodrum od 22.9.2018/29.9. 2018 all inclusive na 7 nocí bylo Vaší cestovní kanceláří přislíbeno po celou dobu využívat zařízení a výhod celého hotelu včetně pláže se slunečníky a lehátky.Náš turnus byl však poslední v tomto roce což jsem nevěděl.Ve čtvrtek zrušili zaměstnanci hotelu posezení u bazénu kde se jedlo a trávil večer na posezení u pití a zároveň rušili lehátka a slunečníky u moře.Tři dny nebylo možno využít služeb Vámi slibované.Dále za celý pobyt netekla teplá voda a sprchový kout byl rozbitý , nešly zavřít dveře.Při sprchování studenou vodou padala ze stropu malba.Uklizečka přišla za celou dobu jednou a to v pátek a doplnila jeden toaletní papír,který jsem si musel stejně koupit než přišla.Ručníky nebyly vyměněny ani jednou.Nebyl jsem od Vaší cestovní kanceláře poprvé.Vždy jsem byl spokojen a využil všech slibovaných výhod a využití.Vše jsem z dokumentoval na fotoaparát a v případě zájmu můžu zaslat.Děkuji za kladné vyřízení.
Jedná se o zájezd číslo 128192838
S pozdravem Jaďuď

Nebylo dáno k užívání nabídky po celou dobu pobytu.

Za celý zájezd na 8 dní pobytu jsem zaplatil 22780 Kč.Za celý pobyt jsem tři dny nemohl využít všechny služby Vámi nabízené.Jeden den činí 2837,5 Kč.Při nedodržení smlouvy na tři dny prosím o vrácení částky 8512.5 Kč na číslo účtu 2000290377/2010.Děkuji.