ED2GAN s.r.o.

#26800Nedodané zboží a nevrácené peníze

04.10.2018, před 5 lety

Pavel Tihon

Ve zkratce:
- 14.8.2018 objednáno 8ks ,,LED žárovka MR16 EV7W" (zboží deklarováno jako ,,skladem")
- 15.8.2018 zaslány peníze na B.Ú. dle platebních instrukcí
- 23.8.2018 kdy nedošlo zboží, žádná reakce, proto jsem telefonicky poprvé kontaktoval prodejce. Bylo mi řečeno, že se zboží již dávno nevyrábí. Po výmluvách, že byl prodávající týden na dovolené a že mají tisíce zakázek a tisíce položek, tak mi bylo hned jasné, že jsem narazil na opravdu kvalitní e-shop :-) Proto jsem slušně požádal o vrácení peněz, což samozřejmě pro prodávajícího nebyl problém a že obratem do pár dnů zasílají peníze zpět. Mimochodem výše zmíněné žárovky jsou nečekaně stále ,,skladem".
- 3.9.2018 další připomínání, opět příslib, že bylo tentokrát předáno účetní, která údajně pošle nejpozději do 14-ti dnů
-19.9.2018 opět další telefonát, další připomínání, další výmluvy, opět příslib dalších 14-ti dnů
- 4.10.2018 žádná reakce, žádné zboží (jasně, když se nevyrábí)...a hlavně, žádné peníze. A nečekaně je zboží stále ,,skladem" :-)

Bohužel se musím připojit k ostatním podvedeným zákazníků, kteří popisují své trable například na webu Heuréka.cz a budu zasílat podklady pro prošetření na Českou Obchodní Inspekci. Jde sice o hloupých necelých 900 CZK, ale očividně nejsem jediný a celý e-shop dle referencí nejedná pouze v mezích obchodního zákona.

Napadá mě pouze jediné slušné slovo ,,CyberDacani"

Led žárovka MR16 EV7W, kod zboží LN001740, https://www.ledky.net/led-zarovka-mr16-ev7w

Vrácení peněz