dm drogerie markt s.r.o.

#26849Neoprávněné obvinění z krádeží

1 den 4 hodiny

07.10.2018, před 5 lety

Veronika Švůgerová

chci si stěžovat na nevhodné až urážlivé chování k mé osobě na vaší pobočce.
Jedná se o Dm drogerie - fil.293 Příbram.
Velmi ráda u vás nakupuji a byla jsem vždy spokojeným zákazníkem.
A chápu i dost dobře práci a starost o prodejnu vaším personálem, ale toto opravdu nemá obdoby a urážet zákazníka to určitě není.
Byla jsem dnes 6.10.2018 v 19:04h a dle seznamu jsem si chtěla nakoupit a vybrat si novou tvářenku podle té co jsem si s sebou přinesla a byla téměř prázdná.
Celou dobu jsem byla tvrdě pozorována (což se dá chápat, jako náplň práce personálu), potom mě ale začaly obě prodavačky vyloženě slovně popichovat a napadat, s tím co že jsem si to strčila do kabelky (byla to moje silně použitá tvářenka, se kterou jsem tam přišla si vybrat tu novou, tak abych trefila barvu) a otřesným zbůsobem to pokračovalo dále....
dokonce jsem byla upozorněna, že tam mají kamery (logicky, jako všude) a hlavně,
že se už přece moc dobře známe (pochopila jsem, že myslí s těch kamer) a když jsem se tedy ohradila, jako že COŽE PROSÍM?? jak to jako myslíte a co tím myslíte?
Byla jsem tedy opět s výsměchem, jakože mě tam ''načapaly a nachytaly těsně před krádeží'' a mají mne už přece dávno na těch kamerách!!!
No koukala jsem na ně jako 'tele na nová vrata' a doslova jsem byla naprosto bezdůvodně a sprostě obviněna z krádeží u nich a jsem tam na kamerách!!??
Velice mne chování personálu osobně a hluboce urazilo a ranilo a když jsem žádala, zda-li můžu ten záznam vidět, protože to musí být omyl, bylo mi řečeno, že lžu a tak dále a naprosto se mnou odmítaly bavit na slušné lidské úrovni!!
Neuvěřitelně sprosté a silně neprofesionální bylo toto chování prodavaček
v Dm drogerii v Příbrami (u StopShopu).
Chtěla bych proto tímto podat stížnost na personál
drogerie a doufám, že bude vyslyšena.
Děkuji a přeji pěkný den.
S pozdravem vaše, až do teď spokojená zákaznice.

Veronika Švůgerová

Ráda bych tam dále nakupovala a opravdu mne to silně urazilo,
proto požaduji minimálně omluvu a alespoň písemné napomenutí pro personál drogerie.
A samozřejmě možnost si při nákupu v klidu a pohodě vybrat ze sortimentu.

Předem děkuji za pomoc.
Přeji pěkný den.