Společnost


Paidwings AG

Počet nahlášených stížností:349
Z toho za letošní rok:50
Stále v řešení:15
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#27399Pro podvedené společností Paidwings AG a jinými provozovateli seznamek

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 2 dny 22 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
27.10.2018, před 3 lety

Petr Kavan

Znění stížnosti

Tak jako spousta jiných jsem i já naletěl a také jsem přišel o peníze na seznamce "novalaska.online". Po zablokování internetových plateb na kartě,začaly chodit výhružné maily. Profil i členství jsem zrušil jak bylo požadováno a přesto přišlel dopis od údajné právní kanceláře AUER WITTE THIEL z Mnichova,na zaplacení dluhu. Přišel normálně,nikoliv doporučeně (což je pro podvodníky dražší),a to už je podezřelý. Při prozkoumání toho dokumentu a srovnání údajů na netu,jsem zjistil,že oficiální právnická kancelář,má jiné kontaktní údaje (tel,mail,fax). Shoduje se jen adresa.
Na německých spotřebitelských serverech zjistili,že nitky z těchto podobných webů sahají do Polska a hlavně do Ruska a jejich právnici radí,hlavně nic neplatit,protože ty peníze už neuvidíte. Maximálně můžete zažádat ve své bance o vrácení jimi stržených částek.


Produkt

novalaska.online - VIP členstvi


Požadované řešení

Aby takovým firmám už někdo zavřel kasu. Hromadně. děkuji


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
30.10.2018 18:26, před 3 lety

Pokud by společnost hrozila exekucí na údajně dlužnou částku, platí, že případnou exekuci by musel nařídit nejprve soud (inkasní společnosti nemají žádná další oprávnění oproti běžnému věřiteli, nejedná se o exekutora). Bez pravomocného rozhodnutí soudu nemůže být údajně dlužná částka spotřebiteli zabavena.

Vyjádření dTestu

Publikováno
30.11.2018 09:15, před 3 lety

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.