#27535Neoprávněné odebrání platby

1 měsíc 13 dnů 4 hodiny

01.11.2018, před 5 lety

Pavla Haftsteinova

Dobry den ,
17.10.2018 mi byla odebrana z uctu platba 2247,- .
Be2 jsem zaplatila 159, - na zkouzku v srpnu , seznamka Be2 mi nevyhovovala tak jsem uz dale nepouzivala na emaily nereagovala Vse jsem hned mazala ani necetla . Z uctu jsem zjistila pri strzeni platby ze pokracuje . Poslala jsem na jejich adresu ihned vypoved se vsemi udaji ktere spolecnost vyzaduje a to k 22.10.2018. To to mi odpovedeli
Obdrželi jsme Vaši výpověď, ačkoli nová platba je již v procesu zpracování. Jakmile bude platba dokončena, datum pro ukončení platnosti členství bude 11/01/2019 . Pokud bude platba opožděna, pak Vaše členství bude taktéž prodlouženo, abyste mohl/a užívat Prémiového členství po celou předplacenou dobu. V případě problému s platbou Vás budeme kontaktovat.

S přátelským pozdravem
be2 zákaznický servis

Kartu a muj ucet pro jejich strhavani penez jsem zablokovala a upozornila je na to ze dalsi platba uz neprobehne a zas mi prisla dalsi odpoved

děkujeme za Vaši zprávu.

Rádi bychom Vás upozornili, že obchodní vztahy uzavřené online jsou považovány za právoplatné a právně vázány a všechny platební závazky musí být splněny. Žádáme Vás o dodržení a uskutečnění platby v řádném čase. V opačném případě může dojít k navýšení dalších nákladů, které jsou spojeny s nedodržením řádného termínu a prodlení platby. Po platbě bude Vaše Prémiové členství aktivováno na zbytek zaplaceného období a případ bude z naší stany uzavřen.

S přátelským pozdravem
be2 zákaznický servis
____________________

Co muzu prosim Vas dal delat ?
Dekuji P. Haftsteinova

Okamzite ukonceni