Electro World s.r.o.

5 měsíců 2 dny 19 hodin

02.11.2018, před 5 lety

David Vácha

Dobry den.

Na prodejnu v Butovicich jsem prinesl svuj iPhone k zarucni oprave kvuli mechanicke zavade power tlacitka. Byl se mnou sepsan protokol a vse probehlo v poradku.

Po 20-ti dnech jsem byl prodejnou kontaktovan ze si mohu telefon vyzvednout, ale ze neprobehla zarucni oprava. Na prodejne mi bylo sdeleno, ze Apple nemohl provest zarucni opravu, kvuli zjistene interni modifikaci, neautorizovanemu zasahu. Nemel bych duvod telefon davat nekam na opravu, kdyz byl v zaruce. A o tom ze jsem provedl onu interni modifikaci mi nikdo do dnesniho dne nedal ani dukaz. Navic se mi Electro World pokusil vratit telefon, ktery byl po vyzkouseni nefunkcni (nelze zapnout, nereaguje). Logicky jsem telefon neprevzal a nechal poslat zpet do iOpravny ze nesouhlasim s vyjadrenim a ze je telefon nepouzitelny.

Resil jsem i s centralou Applu kde mi rekli, ze bohuzel nemohou pomoci. U nich byl telefon shledan jako modifikovany a vubec ho nerozebirali a poslali zpet do iOpravny a ta telefon predala do Electro Worldu.

Electro Wordl ani iOpravna mi tvrdi a obvinuji me ze jsem provedl interni modifikaci ci neautorizovany zasah a mam smulu.

Vidim zde jednoznacne pochybeni u vsech trech stran, Apple ze neni schopen urcit jak a kym byla provedena modifikace, iOpravna ktera tvrdi ze pouze preposila a take od toho davaji ruce pryc a samozrejme Electro World, ktery se o to nedokaze postarat pro zakaznika a snazi se mi vratit telefon nefunkcni a ve stavu, ve kterem pri predani nebyl.

Nyni jsem v situaci kdy budu resit pres soudniho znalce a uvidime, jak dopadne dal.

Kazdopadne je to od Electro Worldu dost ubohe a neprofesionalni ze toto nechavaji jen tak kdyz se jedna o zarizeni v porizovaci hodnote pres 20 tisic korun, ktere mi poskodili a v zivote si od nich uz nic nekoupim.

Apple iPhone 7 32gb black

Odstoupeni od smlouvy a vraceni penez. + kdyz na to dojde, proplatit naklady na soudniho znalce, popr. pravnika.