Společnost


Elkan Group s.r.o.

Počet nahlášených stížností:118
Z toho za letošní rok:34
Stále v řešení:7
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

77%
23%
Toto skore je založeno na 18 stížnostech.

#27838Nevratenie peňazí

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 4 dny 9 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
13.11.2018, před 6 měsíci

Katarína Drotárová

Znění stížnosti

Dobrý deň.Prosim vás o pomoc. 31.8. mi boli odoslané šaty https://www.skvelesaty.cz/damske-obleceni-2/mm-003-1-saty-morimia-matove-3/?variantId=37356 v hodnote 999 kč+30 kč poštovné.Prisli, žiaľ boli mi malé.Tak som ich odoslala späť s tým že chcem o číslo väčšie.Poslala som ich späť hneď na druhý deň čo som ich vybrala z pošty.Od vtedy čo som ich poslala bola ale komunikácia s nimi horšia a teraz pre istotu nekomunikujú už vôbec.Ziadala som vrátenie peňazí.Napisali mi že im mám poslať číslo účtu a hneď to dajú do úhrady ale nastalo sa tak.Prosim pomôžte mi.Nieje to síce veľa peňazí ale sú moje a chcem ich naspäť.Velmi pekne ďakujem.Pekby deň.


Produkt

https://www.skvelesaty.cz/damske-obleceni-2/mm-003-1-saty-morimia-matove-3/?variantId=37356


Požadované řešení

Vrátenie peňazí


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
13.11.2018 23:27, před 6 měsíci

Pokud daná kupní smlouva byla uzavřena prostřednictvím prostředku umožňující komunikaci na dálku, má spotřebitelka právo od smlouvy odstoupit ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. Pokud spotřebitelka odstupuje od smlouvy, je povinna o tom informovat prodávajícího (v případě soudního sporu by musela spotřebitelka prokázat, že od smlouvy odstoupila) a vrátit prodávajícímu zboží. Prodávající je povinen vrátit spotřebitelce peněžní prostředky nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy bylo od smlouvy odstoupeno. Prodávající nemusí vracet peněžní prostředky dříve, než mu spotřebitelka prokáže, že mu zboží odeslala. Nevrátil-li prodávající peněžní prostředky ve výše uvedené lhůtě, může spotřebitelka požadovat také zákonný úrok z prodlení.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Vyjádření dTestu

Publikováno
17.12.2018 23:35, před 5 měsíci

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitelka má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.