Nebeslev s.r.o.

#2803Nesplacená reklamace

02.04.2014, před 10 lety

Noemi Krausová

Před zhruba tři čtvrtě rokem jsem si zakoupila přes portál Nebeslev voucher do kosmetického studia Lahouir (Mařákova 10, Praha 6)za 1380 Kč. Následně jsem se další půlrok snažila se zaměstnanci studia domluvit na uplatnění voucheru, telefony však nezvedali a na emaily neodpovídali, nakonec salon zkrachoval. Obrátila jsem se tedy v červenci na portál Nebeslev, aby mi peníze vrátil. Ten to slíbil a tvrdil, že do konce srpna mi peníze přijdou. Nestalo se tak. Několikrát jsem zákaznické oddělení urgovala, posílala jsem třeba i třikrát stejný email, na který mi nebylo odpovězeno, volala - dlouho žádný výsledek. V listopadu mi bylo konečně odpovězeno, ale naprosot nesmyslně - že mi byl voucher prodloužen a že ho mohu využít na jiné adrese. Já však chtěla zpět peníze, a tak jsme se i s firmou původně domluvili.
Nakonec mi bylo v únoru řečeno, že peníze mi v současné době vráceny být nemohou, jelikož je firma v insolvenci a její finance má na starosti předběžný správce. Do dnešního dne mi nebylo mých 1380 Kč vráceno.

Poradíte mi prosím, co mohu udělat? Děkuji

Voucher na laserovou epilaci v kosmetickém studiu Lahouir (Mařákova 10, Praha 6) za 1380 Kč

Vrácení peněz