viagogo

#29205Předražené vstupenky

1 měsíc 16 hodin

26.12.2018, před 5 lety

Dana Zatloukalová

chtěla jsem koupit rodičům jako dárek vstupenky na Lord of Dance do Brna na 2.3.2019. Vzhledem k tomu, že Ticketportal uváděl tento koncert vyprodaný, zaujala mě nabídka přes Viagogo, kde údajně zbývaly k prodeji 2% z celkového počtu. Cena měla být 1.848 Kč / kus. Chtěla jsem objednat 4ks, celkem tedy necelých 7.400 Kč. Před dokončením objednávky jsem zjistila, že celková částka je přes 10.000Kč. Objednávku jsem chtěla stornovat, ale částka mi byla obratem z účtu odečtena. Vše jsem nahlásila obratem na svoji banku, bohužel částka je již blokovaná, přesto jsem prostřednictvím banky požádala o zrušení blokace, což se předpokládám nestane. Teď čtu recenze ostatních klientů a nestačím se divit. Je nějaká šance dostat celou částku zpět a lístky stornovat (mám strach, že budou falešné) případně získat rozdíl zpět a doufat v jejich pravost? Snažila jsem se na jejich stránkách lístky přeprodat dalšímu zájemci - jak nabízejí, ale na mnou stanovenou cenu 2.500 Kč / kus už se "neproklikám" dál... Samozřejmě jsem se nechala nachytat i na jejich praktiky během výběru lístků typu: posledních 6lístků k prodeji, před vámi je v pořádí 9 zájemců, odpočítávání času k zaplacení, apod. Psychologický tlak.

Vstupenky na Lord od dance, Brno, 2.3.2019

Vrácení celé částky (10.051 Kč) nebo
dodání platných ověřených vstupenek dříve než týden před akcí včetně vrácení nehorázného rozdílu za poplatky (?)