Paidwings AG

#29486Podvodné jednání

05.01.2019, před 5 lety

Petr Valentin

Dobrý den, registroval jsem se 24. 4. 2018 na czechsingles.cz. Téhož dne platím kartou VIP členství na určité období, abych neměl rozmazané fotky a mohl i číst případné zprávy. Přihlašoval jsem se tam 24x a naposledy 25. 4. 2018. Pouhý jeden den, kdy jsem oželel vyhozené peníze. Profil není možné smazat, změnil jsem teda nick na „PROSIMSMAZAT“, nebyl jsem jediný. Vše mam podložené z banky, ale k tomu se dostanu později. Po půl roce mi samovolně odešla z účtu další platba a to bez mého vědomí a bez jakékoliv zprávy předem, která by mě o tom informovala. Neváhal jsem tedy a reklamoval tuto platbu u banky. Poté se strhla lavina až vyhrožujících emailů, kde se odkazují na exekuci, soudy a nesmyslně navyšující se do dnešního dne částka více jak několikanásobek té původní. Stále jsem nedostal závěrečné výsledky a šetření od banky, proto jsem tomu nevěnoval pozornost. Ve zmíněných emailech bylo napsáno, že jsem tím k 2019-04-17 vypověděl své VIP členství. Proč až k tomuhle datu a ne rovnou, když nehodlám platit za něco, co nevyužívám? Normální je přece informovat, pokud o něco nestojím, abych se podle toho zařídil, a ne že mi samovolně ukradnou peníze a ještě budou vyhrožovat. Pokud se u této společnosti chcete podívat do „zákaznické sekce“, první na vás vyjede formulář o zadání vaší platební kartě. To mam jen sklopit hlavu a nechat se okrádat do konce života? Děkuji za případnou pomoc. Ztrácím tu už smysl pro spravedlnost.

seznamka czechcingles.com

Kdyby tato společnost předem oznámila, že nesmyslně a samovolně prodlužuje smlouvu, zařídil bych se podle toho, aby mi nekradla další peníze. Jen vědomně protahuje ukončení členství, aby mohla inkasovat ještě více peněz. Ani jsem nevěděl, že se musi nějaká výpověď poslat, až tady u vás jsem se to dočetl. Žádám tedy, aby ukončila své praktiky ke dni, kdy jsem tuto platbu reklamoval. Maximálně jsem ochotný zaplatit původní částku s tím, že mi odešlou na email předem potvrzení, že po zaplacení už s nima nebudu mít nic společného.