Logimex eko s.r.o.

#3045Podvodný prodej nefunkčních spotřebičů, falešná prodejní akce

11 měsíců 1 den

29.04.2014, před 10 lety

Dagmar Zimová

Dne 20.ledna 2014 jsem se zúčastnila podivné akci, která na konec byla předváděcí. Konala se ve městě Stochov, v 9 hodin dopoledne. Byla jsem na ní pozvána k převzetí dárku za to, že používám dlouhé roky pevnou linku. (Divné, že?)
Už to mi mohlo být divné, ale do telefonu mě paní tvrdila, že jde jenom o tu pozornost. Dostanu dárek...porcelánovou soupravu.
Byla to předváděcí akce.
Sice jako, že běží kamera a všechno natáčí,(sice je to divné, ale kamera která nesvítí a přesto natáčí je asi jenom majetkem těch předvádějících...Karla X.)
A tady to je...líbil se mi ten " Inteligentní Multifunkční Systém PF 316" na kterém se předvádělo pečení, smažení, vaření.
Podlehla jsem, a s vidinou výhry jsem naletěla na "levnou koupí" spotřebičů Paul Foster.
Po vybalování a postupném vyzkoušení jsme zjistila závady. Bez záručních listů, bez příruček, kde jsou pokyny k použití...a hlavně nefunkčnost, hlavně tohoto spotřebiče. Ne jenom, že mu chybí poklice, ale do něho nevchází žádný proud, a tak je naprosto nefunkční!!
Několikrát jsem volala na telefonní číslo 775 478 175. Mluvila jsem s někým zfirmy, slíbili nápravu...dnes je toto číslo nefunkční.Dnes by měla být jednatelem Miloslava Kastlová, Písečná 2991/1 41501TEPLICE
Změnili i jednatele firmy, kterou jsem kontaktovala dopisem. Neodepsala.telefon neberou, na dopisy nereagují.

inteligentníMultifunkční Systém PF 316, od firmy Paul Foster

chci vyměnit zboží za funkční,nový funkční inteligentní Multifunkční Systém PF 316 a slíbenou vyhranou televizi.