Společnost


FlixBus CZ s.r.o.

Počet nahlášených stížností:70
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:1
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

25%
75%
Toto skore je založeno na 4 stížnostech.

#30736Zpoždění bez jakékoliv informace, neprofesionální přístup

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 1 den 14 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
19.02.2019, před 3 lety

Radka Koudelná

Znění stížnosti

Dobrý den,

dne 19.2. cestuji vaší linkou z Brna do Prahy. Linka 915 směr Plzeň. Že autobus přijel bez informace (sms) opožděně zhruba o deset mimut bych zkousla. Ale arogantní přístup řidiče už ne. Myslíte si, že je v pořádku aby si řidič u odbavování zapálil cigaretu a s cigaretou v puse na mě zahučel "Méno?". Chápu,že tato linka začíná brzy ráno, ale tohle opravdu není normální přístup a chování v práci. Ne před vaší klientelou! Prosím o náhradu a vysvětlení. Děkuji.


Produkt

Linka 915, Košice-Plzeň, 19.2.2019, lístek rezervace 1027458858


Požadované řešení

Prosím o kompenzaci.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
19.2.2019 15:09, před 3 lety

Práva cestujících, uvedená na stránce https://www.flixbus.cz/prava-cestujicich jsou součástí smluvního závazku uzavřeného mezi dopravcem a spotřebitelkou. Pokud nastaly skutečnosti, které spotřebitelku opravňují k vrácení části jízdného, pak je na základě smluvních povinností dopravce povinen částku vyplatit.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Vyjádření dTestu

Publikováno
21.3.2019 05:25, před 3 lety

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitelka má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.