GELIKON PRAHA s.r.o.

#3103Odmlceni se od reklamce

10 měsíců 22 dnů 1 hodina

08.05.2014, před 10 lety

Damian Psotny

Zakoipil jsem 2 vouchre: Pizza plus kulecnik v pizerrie Aquaeden, u spolecnosti Kralovnaslev.cz. Chtel jsem voucher vyuzit asi mesic pred koncem platnosti, ale pri telefonicke domluve s restauraci mi bylo receno, ze firma Kralovna slev jeste nezaplatila restauraci Aquaeden nejake penize...netusim jake. Pani z restaurace s kterou jsem mluvil me pozadala abych si zavolal o tyden, ze snad uz bude vsecho v poradku. Tak ja jsem zavolal za 2 tydne ze si chci rezervovat misto, ale bohuzel opet to same...Firma Kralovna slev, ktera vouchre na internetu nabizela nezaplatila nejakou castku restauraci, takze nemuzu voucher uplatnit. Tak jsem se den po skonceni vouchru ozval Kralovne slev at se k tonmu vyjadri, zacali to presetrovat, ale vysledek 0. prestali po pol roce reagovat na e emaily. penize samozrejme nevratili.

vouchery, 2ks na: Pizza o průměru 50 cm + 2 hodiny kulečníku v restauraci AQUA EDEN zakoupene na slevovem portali www.kralovnaslev.cz,

Chtel bych vratit celoou penezni castku za 2 vouchre, t.j. 129 plus 129 kc. 258 kc.