Kaufland Česká republika v.o.s.

#31036Zkažené párky, salámy

3 měsíce 18 hodin

01.03.2019, před 5 lety

Lona Weiss

Dobry den, neni to poprve co jsme ve vasi prodejne Kaufland Horni mecholupy nakoupily na useku s uzeninami ktere nebyly uplne v poradku. Poprve to byl vodnansky salam kdy jsem si po prichodu z nakupu vsimla ze neskutecne zapacha mnel na sobe neindetifikovanou vrstvu nejakeho krystaloveho cosi plus barva taky neodpovidala tudiz salam byl lehce bily sem tam zeleny a o zapachu ani nemluvim jako lakava uzenina to vazne nevonelo. Po druhe to byly holandske parky, ze kterych tekl bily smradlavy hnus a rim smradlavy myslim smradlavy!! Az takovym zpusobem ze jsme vrhli cela rodina, vzhledove to kolem parku ani neproslo a chuti ani nemluve. Nechvi zadnou kompenzaci protoze to stejne nema smysl ale jedine o co zadam si myslim za vsechny kteri nestoji o salmonelu a dalsi neprijemne kamarady, nejak to dejte prosim dokupy, hlidejte si vic co na ten pult davate, protoze kvalita je nadevse, samozrejme mne se to uz netyka protoze si v zadne vasi prodejne ani tehle ani v zadne jine kdekoli jinde nekoupim uz nic!!! Dekuji

Davejte si lepsi pozor co na pul davate, vic to kntrolujte, nikdo nestoji o smradlave salamy ktere vypadaji jaklby nekde lezeli 2 tydny. Protoze pokud tl tak bude dal nebojim se rict ze lide nebudou mit lroblem zvednout telefon a nahlasit vas, na hygienu.