#31372Zrušení členství

2 měsíce 2 dny 22 hodin

14.03.2019, před 2 měsíci

Alena Camara

Dobrý den dnes jsem si založila na seznam be2 účet chci okamžitě zrušit a deaktivovat účet. Kdo mi pomůže. Email jsem poslala o zrušení ale žádná odpověď. Děkuji

Zrušení členství

14.3.2019 18:35, před 2 měsíci

Spotřebitel může odstoupit od smlouvy o poskytování služeb, pokud ještě nedošlo k jejich splnění. Započala-li společnost s plněním služeb na základě výslovné žádosti spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy, uhradí spotřebitel společnosti pouze poměrnou část sjednané ceny za plnění poskytnuté do okamžiku odstoupení. Je-li sjednaná cena nepřiměřeně vysoká, uhradí spotřebitel společnosti poměrnou část ceny odpovídající tržní hodnotě poskytovaného plnění.

Pokud spotřebitel odstoupení od smlouvy ve stanovené 14 denní lhůtě zaslal prokazatelnou formou například prostřednictvím společností uváděné emailové adresy: zakaznickyservis@be2.cz či faxu, popřípadě se pokoušel zaslat, ale z důvodů na straně podnikatele mu to nebylo umožněno, stačí přeposlat společnosti znovu tento email, popřípadě fax, a tím prokázat snahu o včasné a řádné odstoupení od smlouvy v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti. Zkracuje-li společnost spotřebitele na jeho právech, k takovému jednání se nepřihlíží a jde to k tíži společnosti.

17.3.2019 17:08, před 2 měsíci

prosím, kontaktujte nás v uvedené záležitosti přímo na adrese michal.hlavacek@be2.com.

děkujeme Vám.

16.4.2019 09:10, před měsícem

Alena Camara

16.4.2019 11:41, před měsícem

Dobrý den dopadlo to dobře. Děkuji

17.5.2019 16:58, před 8 dny

Na základě výše uvedeného vyjádření stížnost uzavíráme.