Paidwings AG

#31516Neoprávněné strhnutí částky 996 Kč z mého účtu bez schválení platby

21.03.2019, před 5 lety

Pavel Bartoš

Vážení,
ze zvědavosti jsem se zaregistroval na serveru "whatsex" - seznamka, tuším někdy v konci minulého roku (2018). Při placení za VIP členství kartou přes internet jsem si platbu rozmyslel, ale systém mně již neumožnil platbu zrušit, co si vzpomínám jsem chtěl zaplatit dokonce jen na velmi krátkou dobu VIP členství, ale byla zablokována možnost nižší platby a nebo platbu přes kartu vůbec zrušit a tím jsem měl tak trochu nedobrovolně a z vlastní blbosti zřízeno VIP členství na cca 3 měsíce. Nejsem si ale už jistý výškou částky, a nevím to přesně. Už jsem to dále neřešil a říkal si, že už podobnou blbost nikdy neudělám a tím se potom nemůžu nikdy vystavit nějakému internetovému podvodu až do dnešního dne, kdy jsem z internetu zjistil, že se jedná o podvodníky, kterým nalítla už spousta lidí. Při kontrole svého účtu jsem zjistil, že si společnost AG paidwin sama strhla částku ve výši 996 Kč, aniž bych platbu poukazoval, nebo schválil. Své platby kartou vždy potvrzuji mobilem ale tady platba proběhla zcela bez mého potvrzení a souhlasu. Prosím Vás o radu, jak mám postupovat při tomto jednání. Vůbec jsem netušil, že jsem uzavřel zaplacením VIP členství nějakou smlouvu. Jak je možné, že takovéto podvody společnosti AG paidwin prochází?

Děkuji předem za řešení mé stížnosti.

Pavel Bartoš

Požaduji vrátit od společnosti AG paidwin platbu 996,-Kč, kterou si sama dne 4.3.2019 strhla z mého účtu, aniž bych to tušil, nebo dal k tomu nějaký souhlas.