SIKO KOUPELNY a.s.

#31589Klamavá reklama

24.03.2019, před 5 lety

Andrea Hejduková

Dobrý den, zakoupila jsem u vaší firmy, přes web stránky sprchovy kout. Na internetu nabízíte i plánek, jak kout složit. Stáhla jsem si ho. Nikde není zmínka o tom, že vanička NENÍ součástí sprchového koutu a u skladani se s vaničkou počítá.
Při výběru jsem měla možnost zakoupit si sprchovou zastenu s vaničkou rozhodně o 2000,-Kc levneji. U vaší nabídky je to vedeno jako celek. Nevadí mi, že doplácí za vaničku, ale nemůžu překousnout fakt, že pokud by vaše reklama byla správně upřesněna mám dopravu za tyto dva kusy zdarma. Teď jsem naprosto zbytečné zaplatila 2x 299,-Kc přepravci PPL. Samozřejmě jsem mohla zastenu odmítnout, ale myslela jsem, že jste vaničku zapomněli poslat. Druhý den jsem volala na zákaznickou linku, kde mi paní oznámila, že vanička není soucasti. Určitě je pro mě jednodušší vaničku doobjednat, než táhnout 30-50kg zastenu někam kam si na vaši pobočku Siko. To nemluvím o tom, že jsem na zastenu čekala 3tydny a myslela jsem, že mi přijde sprchovy kout. Na víkend jsem měla objednaného instalatér, aby mi konečně dodělal koupelnu. Takže doufám, že chápete me rozhořčení ze situace, která nastala.
S pozdravem
Andrea Hejduková

Sprchovy kout Roltechnik ctvrtkruh 80cm univerzální N0656, Roltechnik Viki Lux 80x80

Číslo objednávky sprchového koutu: 3007019107
Číslo objednávky vaničky: 3007094807
Reakci na moji stížnost bych si představovala ve formě slevy.