Elimat investment s.r.o.

#31757Žádost o vrácení peněz za voucher

30.03.2019, před 5 lety

Eva Kopecká

ráda bych podala podnět k šetření ohledně neoprávněného jednání a zadržování finančních prostředků společností Elimat investment s.r.o. Dle následné komunikace bude patrné, že neoprávněně zadržují finanční prostředky, které mi mají dle zákona vrátit. Výpověď služby jsem učinila ve lhůtě 14 dnů a to dokonce s vážným důvodem. Důvodem odstoupení od smlouvy bylo zjištění, že mezi kontraindikace patří arytmie, kterou trpím. Společnost mi přislíbila vrácení peněz ve lhůtě 30 dnů. Takto se nestalo a já požadovala opětovnou úhradu. Poté mi byla zaslána zpráva, že dojde k prošetření neuhrazené platby. V dalším mailu mi společnost sdělila potíže s bankou. To mi již připadlo velmi podezřelé a považovala jsem tento krok za zdržování a nechut vrátit finanční prostředky. Následně jsem na internetu zjistila, že více klientů této společnosti obdrželo zcela totožný mail se zcela totožnými zprávami. Bohužel mnohdy i před rokem. Tím jsem nabyla dojmu, že potíže s bankou jsou smyšlené a firma takto postupuje účelově.

Ošetření liftingu obličeje, očního okolí, podbradku, dekoltu a krku metodou Thermage CPT

Vrácení platby ve výši 6.930,-Kč