HECHT MOTORS s.r.o.

#31808Neuznaná reklamace a totální výsměch personálu Havířov

02.04.2019, před 5 lety

Kamil Prochadzka

13.10.2018 jsem zakoupil v Havířovsku prodejně Hecht přímočarou pilu hecht1569. Když jsem jí 21.2.2019 použil na řezání laninátové plovoucí podlahy, zjistil jsem, že se pila značně vychyluje ze směru řezu a to v uložení řezného pístu směrem v právo a to po dvoucentimetru řezu. Pila se vychylivala o více, než 45 stupňů. Rozhodl jsem se jí teda reklamovat, jako vadný kus. Reklamace byla přijata, ale při vyzvednutí pily jsem byl odbyt závěrem, cituje: popis opravy: Vážený zákazníků, tato pila je především určena k vytěžování tvaru, tudíž není zcela přesná na řezy rovné. K těmto úkonům jsou určeny jiné druhy pil. Na stroji není materiálová, ani výrobní vada, reklamace se zamítá... Když jsem v Prodejně hovořil s technikem a prosil ho o vyzkoušení a porovnání, dle vlastní soudnosti, hrubě mne odbyl a v zápětí u zadního vydejniho místa se hlouček zaměstnanců vulgárně a hrubě na celé této situaci náramně pobavil. Navíc mi prodejce vnucoval, abych podepsal reklamační list, že jsem reklamaci převzal a že s ní souhlasím. Považuji toto jednání za krajně neprofesionální a hrubé. Toto mne opravdu odradilo.

Hecht 1569

Produkt byl odeslán zpět k posouzení do Prahy. Byl bych rád, kdyby tuto pilu někdo mechanicky vyzkoušel a viděl, že tento produkt v takovém technickém stavu je nepoužitelný a buď jej opravil, nebo nahradil kusem, který je v pořádku.