#31874Výpověď ze smluvy

2 měsíce 6 dnů 2 hodiny

05.04.2019, před 2 měsíci

Dobrý den
Rad bych odstoupil od Smlouvy na Seznamovacim portalu Be2. Clenstvi VIP jsem provedl 13.1.2019 a vypoved kterou jsem sepsal jsem podal 4.4 a pro jistotu i dneska 5.4
Zadam teda o okamzite ukonceni clenstvi VIP a automatické prodluzovani clenstvi na portalu Be2
Dekuji Vladimir.
Seznamovaci Portal Be2

Ukoncdni VIP clenstvi Automatické obnovovani clenstvi zruseni profilu

Automaticke prodlužovaní členstvi

Okamzite zruseni vip a meho uctu

5.4.2019 15:10, před 2 měsíci

Dle všeobecných obchodních podmínek společnosti be2 S.a.r.l. je možné smluvní vztah vypovědět. Pokud společnost spotřebiteli brání smlouvu zrušit, zkracuje tím spotřebitele na jeho právech a k takovému jednání se nepřihlíží.

Výpověď by měla dle obchodních podmínek společnosti obsahovat následující údaje: úplné jméno, zemi, jejíž služby be2 využívá (zřejmě se jedná o zemi, ve které spotřebitel využívá službu), svou e-mailovou adresu zaregistrovanou u společnosti be2 a své uživatelské jméno (alternativně: šifru, která byla spotřebiteli přidělena). Tato výpověď by měla být dle obchodních podmínek společnosti zaslána poštou na adresu: be2 S.à.r.l., služby zákazníkům / ukončení, 13 rue du Commerce L-1351 Luxemburg, Luxemburg; nebo faxem na číslo 420 227203713. Nicméně z důvodu, že smlouva byla uzavřena přes internet, postačí (ač to obchodní podmínky neupravují), pokud bude výpověď zaslána na e-mailovou adresu společnosti (zakaznickyservis@be2.cz).

Spotřebitel by si měl uchovat veškerou dokumentaci, která prokazuje, že smlouvu se společností ukončil, případně že se snažil smlouvu ukončit, avšak ze strany společnosti mu to nebylo umožněno.

8.4.2019 09:42, před 2 měsíci

prosím, kontaktujte nás v uvedené záležitosti přímo na adrese michal.hlavacek@be2.com.

děkujeme Vám.

8.4.2019 10:17, před 2 měsíci

Jíž sem posílal na tenhle mail tu výpověď a zatím bez odezvy tak doufám že odpoví protože poslali mail zpátky že do 3-5 dnů nebo co

10.5.2019 16:18, před měsícem

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

12.5.2019 20:49, před měsícem

Zdravím tak učet my zrušily i se vším co k tomu náleželo děkuji vám za pomoc

11.6.2019 16:47, před 6 dny

Na základě výše uvedeného vyjádření stížnost uzavíráme.