Paidwings AG

#31902Neoprávněné naúčtování poplatku, vymáhání poplatku

1 měsíc 3 dny

07.04.2019, před 5 lety

Anonymizováno

Dobrý den, prosím vás o pomoc. Před třemi měsíci jsem se zaregistroval na stránce pouzesex.cz, zaplatil jsem si měsíční VIP členství za 499czk, přes platební kartu, týden nato jsem účet zrušil, po další tři měsíce se mi strhával poplatek 365czk na účet paidwings, posílal jsem e-mail o ukončení předplatného jak na stránku pouzesex.cz tak na paidwings AG, zatím bohužel bez odezvy, 365czk se mi stále strhává z mého účtu, bez mého souhlasu, či uvědomění, nyní jsem obdržel tento dopis o vymáhání dalšího poplatku ve výši 74,09eur, a kde stojí že jsem nereagoval na upomínky ani výzvy k platbě, přesto každý měsíc odejde na paidwings 365czk, účet je zrušen, žádost o zrušení VIP členství také odeslána.

Vážený/á pane/paní îekalsky,

dovolte nám Vás informovat, že jsme převzali právní zastoupení společnosti Paidwings AG, Alte Steinhauserstrasse 1, CH-6330 Cham (ZG).
Na upomínky naší klientky jste rovněž nereagoval/a, stejně jako na výzvy k platbě inkasní společnosti, která byla do věci zapojena.

Zaregistroval/a jste se k placenému členství v internetové komunitě pouzesex.cz Vaše zvolené uživatelské jméno, stejně jako
Vaši e-mailovou adresu xxxxxxx naše klientka při rezervaci nabídky rovněž zaevidovala, stejně jako IP adresu Vašeho
počítače použitého při rezervaci.

Jelikož jste na upomínky inkasní kanceláře pověřené naší klientkou nereagoval/a a platbu neprovedl/a, jsme nyní
zmocněni k vymáhání splatné pohledávky, a to v případě potřeby i soudní cestou. Tím Vám vzniknou nikoliv nepodstatné
další náklady a poplatky.

Příležitost, která představuje snadnou a z hlediska nákladů výhodnou cestu, jak tuto pohledávku sprovodit ze světa, jste
dosud nevyužil/a. Protože naše klientka se svého nároku nevzdá, strkání hlavy do písku a odkládání řešení
záležitosti Vám nikterak nepomůže.

Můžeme Vám proto jen naléhavě radit, abyste splatnou pohledávku včas uhradil/a.

Tato pohledávka nyní sestává z následujících částek:

Hlavní pohledávka
EUR 19,41

Bankovní poplatky a náklady na upomínky
EUR 22,28

Náklady právního zastoupení
EUR 32,40

------------------------------------------------------------------------------------------

Celková částka
EUR 74,09

Vyzýváme Vás, abyste uvedenou celkovou částku ve výši 74,09 Kč zaplatil/a obratem, nejpozději do 13.04.2019.

Pro úhradu pohledávky použijte, prosím, níže uvedené bankovní spojení. U každé platby uveďte, prosím, spisovou
značku 35619085766.

Pokud požadovanou částku můžete zaplatit jen v přiměřených splátkách, očekáváme přiměřený
a konkrétní návrh platebního kalendáře ve výše uvedené lhůtě.

Níže ještě jednou shrnutí všech relevantních platebních údajů:
Vlastník účtu: Auer Witte Thiel
Bankovní ústav: Postbank (Giro)
IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07

Rechtsanwälte
Bayerstraße 27
D-80335 Mnichov
E-mail: inkasso@auerwittethiel.com
Telefon: +49 (0)89/ 59 06 83 16 (Po-pá od 10.00 do 12.00 hod. a od 14.00 do 16.00 hod.)
Fax: +49 (0)89/ 59 06 83 145

Bankovní spojení:

Postbank (Giro)
IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07; BIC: PBNKDEFFXXX

Seznamka pouzesex.cz

Odstoupení od služby u Paidwings a ukončení strhávání poplatku. Vrácení přeplatku zpět na účet