AURES Holdings a.s.

#32009Neuznaná reklamace

11.04.2019, před 5 lety

Jitka Racková

Dne 7.3.2019 jsem zakoupila na provozovně ve Znojmě,Brněnská 2939/23 vůz VW Polo 1.2,SPZ 5Z09237.
Reaguji na vaše rozhodnutí o reklamaci ev.č. 452359.V tomto rozhodnutí jsou nepřesnosti.Závada na centrálním zamykání byla od začátku,stejně jako vadný zadní stěrač.Závadu na centrálním zamykání jsem reklamovala 9.3.2019 a ne že se ten den projevila,stěrač byl reklamován okamžitě při koupi vozu s tím,že jej po dodání dílu opraví na provozovně.Tuto závadu neodstranili,protože objednali špatný stěrač.Centrální zamykání dveří auta jsme dali opravit do servisu M.K.QUATRO s.r.o.v Moravském Krumlově,vše po dohodě s pracovníkem provozovny ve Znojmě.Vůz byl opraven 1.4.2019 a týž den byla dodána faktura za opravu tomuto pracovníkovi na částku 9364,00 kč.Je evidentní,že závada na centrálním zamykání byla od prvopočátku,měnily se 3 motorky.Nikdo z prodejců na tuto závadu neupozornil.Nyní je vůz v pořádku a plní své očekávání.Očekávám seriozní jednání a ne tahanice o termíny a podobně.Vše co bylo potřeba,fakturu za opravu jsem dodala.Reklamované závady byly od počátku jasné a pracovníci prodejny na ně měli upozornit.

WV polo objem motoru 1198,SPZ 5Z09237, vin WWWZZZ9NZ5Y04850

Očekávám vstřícné řešení reklamace a náhradu částky za opravu reklamovaných závad ve výši 9364,00 kč.