#32270Žádost o navrácení poplatku ve výši 4 788 kč

2 měsíce 4 dny 19 hodin

24.04.2019, před 5 lety

Vera Vránková

registrovala jsem se u této seznamovací agentury, přičemž mi bylo nabídnuto různé možnosti platby. Vybrala jsem si jednu platbu za 399 kč v domnění, že platím roční poplatek. Nevšimla jsem si, že je dole malinkatým písmenem napsáno, že za takovouto měsíční cenu se poplatek platí jednorázově za celý rok. Registrovala jsem se 17.3.2019 a tentýž den jsem posílala na zákaznickou linku žádost, že jsem omylem zaplatila špatně registraci a proto žádám o zrušení totoho poplatku. Bylo mi napsáno, že mám poslat výpověd' s vlastnoručním podpisem, což jsem učinila 20.3. 2019. Bohužel jsem teď zpětně zjistila, že si roční poplatek ve výši 4 788 Kč strhli z mého účtu 19.3.2019 a nechtějí mi ho vrátit.
Způsob, jakým mají zinzerováno možnosti plateb včetně malinkatých písmen, jak to vlastně s tou platbou je, považuji za klamání spotřebitele. Nedostatečně mne informovali o ceně a podmínkách jak a kdy mám možnost odsotupit. Navíc jsem posílala výpověď z členství hned 2 dny po mé registraci s žádostí, aby zrušili mé "měsíční" poplatky a oni přijali výpověď s tím, že členství zruší až za rok a strhli si výše uvedenou částku.
Prosím o informaci, jak v tomto případě postupovat. děkuji Věra Vránková

Online seznamovací agentura

navrácení poplatku ve výši 4 788 kč zpět na můj účet