ONLINE STORE SP. Z o.o.

#32745MuscleUp

15.05.2019, před 2 měsíci

Martin Buk

Objednal jsem si váš produkt MuscleUp na 3 měsíce tudíž tři balení ale bohužel dorazilo pouze jedno balení,

nemám ani fakturu, v balíčku nepřišla a v emailu taky ne. Rád bych to vyřešil telefonicky.

Věřím že to je jen nedorozumění a chybějící produkt dodáte.

V příloze zasílám fotografie krabice a obsahu. Jistě mi dáte za pravdu že do této krabičky by se tři balení nevešly.

Dodání zbylé objednávky.

15.5.2019 20:10, před 2 měsíci

Pokud zboží nebylo dodáno v odpovídajícím množství, může spotřebitel uplatnit u prodávajícího práva z vadného plnění. Spotřebitel má v tomto případě nárok na dodání chybějící věci. Není-li možné chybějící věc dodat, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněžních prostředků. Místo výše uvedených způsobů nápravy může spotřebitel žádat přiměřenou slevu.

Jelikož je prodávající zahraniční subjekt sídlící v Polsku, má spotřebitel možnost obrátit se na Evropské spotřebitelské centrum, které bezplatně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiných členských států EU, Norska a Islandu. Více informací o Evropském spotřebitelském centru je možné vyhledat na webových stránkách https://evropskyspotrebitel.cz/.

14.6.2019 07:29, před měsícem

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.