Společnost


FashionTrade DT company s.r.o.

Počet nahlášených stížností:2
Z toho za letošní rok:2
Stále v řešení:1
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#33312Naine.cz

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

16 dnů 3 hodiny

Detail stížnosti

Publikováno
11.06.2019, před 16 dny

Viktorie Sokolova

Znění stížnosti

Zakoupila jsem u spolecnostni kalhoty ktere pres celou nohavici meli prevlecenou snurku asi o sirce 2cm.
Pri zkouseni jsem snurku musela sundat, protoze kalhoty jsou slim (opravdu tesne na telo) nebylo mozne je se snurkou zkusit nebot prekazela a tudiz neslo posoud jak lalhoty sedi.
Nicmene kalhoty jsem musela vratit, nacez mi prisel email od spolecnosti kdy mi davaj na vedomi ze mi vrati pouze 75% ceny a to prave z duvodu odstrizeni snurky. Pak ohaneni se ostatnymi zakazniky a zakonem.
Zakon moc dobre znam. Ale snurka je prekazkou pri zkouseni kalhot.


Produkt

Hugz jeans slim


Požadované řešení

Vraceni cele castky


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
11.6.2019 13:55, před 16 dny

Jestliže spotřebitelka uplatnila právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, odpovídá za snížení hodnoty zboží v případě užívání věci nad rámec jejího vyzkoušení. V rámci čtrnáctidenní lhůty od převzetí zboží může spotřebitelka zboží vyzkoušet pouze do takové míry, jak by tomu bylo v kamenném obchodě před koupí výrobku. Z popisu stížnosti vyplývá, že spotřebitelka oděv pouze vyzkoušela (neužívala jej) a za tímto účelem z něj odstranila součást, která vyzkoušení oděvu bránila. Samotný výrobek tudíž nebyl poničen a je možné jej opět nabízet k prodeji. V takovém případě by ani společnosti nevznikl nárok na náhradu škody.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Více informací je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.