FashionTrade DT company s.r.o.

#33312Naine.cz

16 dnů 3 hodiny

11.06.2019, před 16 dny

Viktorie Sokolova

Zakoupila jsem u spolecnostni kalhoty ktere pres celou nohavici meli prevlecenou snurku asi o sirce 2cm.
Pri zkouseni jsem snurku musela sundat, protoze kalhoty jsou slim (opravdu tesne na telo) nebylo mozne je se snurkou zkusit nebot prekazela a tudiz neslo posoud jak lalhoty sedi.
Nicmene kalhoty jsem musela vratit, nacez mi prisel email od spolecnosti kdy mi davaj na vedomi ze mi vrati pouze 75% ceny a to prave z duvodu odstrizeni snurky. Pak ohaneni se ostatnymi zakazniky a zakonem.
Zakon moc dobre znam. Ale snurka je prekazkou pri zkouseni kalhot.

Hugz jeans slim

Vraceni cele castky

11.6.2019 13:55, před 16 dny

Jestliže spotřebitelka uplatnila právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, odpovídá za snížení hodnoty zboží v případě užívání věci nad rámec jejího vyzkoušení. V rámci čtrnáctidenní lhůty od převzetí zboží může spotřebitelka zboží vyzkoušet pouze do takové míry, jak by tomu bylo v kamenném obchodě před koupí výrobku. Z popisu stížnosti vyplývá, že spotřebitelka oděv pouze vyzkoušela (neužívala jej) a za tímto účelem z něj odstranila součást, která vyzkoušení oděvu bránila. Samotný výrobek tudíž nebyl poničen a je možné jej opět nabízet k prodeji. V takovém případě by ani společnosti nevznikl nárok na náhradu škody.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Více informací je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.