CCC Czech, s.r.o.

1 měsíc 8 hodin

27.06.2019, před 5 lety

Lenka Beránková

Dobrý den zakoupila jsem si sportovní obuv v obchodě v hodnotě cca.1000KČ s tím že obuv vydrží déle-jenže omyl 3 měsíce na jaře i na podzim při denním nošení v místě bydliště byla obuv v pohodě. Další sezonu jsem začala používat neustále, po rovném terénu jsem nic nepozorovala, až když jsem šlápla nevědomky na kamínek nebo drobnost v terénu, projela mě do chodidla pichlavá bolest a tím jsem zjistila že podrážka se ztenčila a hrozilo při dalším nošení protrhnutí. Hned jsem boty reklamovala. Boty jsem koupila v CCC v Č.Budějovicích a reklamaci jsem provedla v CCC Písek.
Při vrácení bot se zamítnutou reklamací jsem reklamovala boty opět-s nesouhlasem vyjádření reklamačního oddělení.

Sportovní obuv značky KAPPA 242130 ROCKET

Byla jsem obviněna že jsem špatně obouvala i zouvala obuv což na podrážku nemá vliv, že jsem si vázala dvojtkaničku aby se nerozvazovaly, že jsem je nosila dlouho-nikde není psáno kolik hodin, nebo když prší mám zout boty a jít bosa, protože se nesmí namočit, nebo že jsem reklamaci provedla dlouho. Reklamace trvá až do posledního dne, proto je to od-do. Nebo že kvalita výrobku odpovídá běžným obuvnickým materiálům-kdyby to byla obuv za 300KČ tak neřeknu, ale za 900Kč by kvalitu mít měla, hlavně co se týče podrážky o kterou se mě hlavně jedná. Požaduji výměnu zboží nebo vrácení peněz.S pozdravem Beránková Lenka