Hudla s. r. o.

#3402Neuznaná reklamace telefonu HTC

05.06.2014, před 10 lety

Marcela Zoubková

V listopadu 2013 jsem od pana Hudce koupila telefon HTC desire A8181 za 3000,kč tento týden jsem ho kontaktovala telefonicky a emailem kvůli reklamaci-telefon přestal fungovat-na email mi nikdo neodpověděl a telefonicky pan Hudec tvrdil že firma již není jeho že si to mám vyřídit s novým majitelem který se prý jmenuje Dvořák.Kontakt na něj mi ale neposkytl prý ho nemá,ale na email mi pošle údajnou smlouvu s novým majitelem,když jsem se ho zeptala jak je možné že v obch.rejstříku který je aktualizován je psaný stále on odpověděl mi že to není asi přepsané.Smlouvu mi neposlal.Jsem samoživitelka a částka 3000,kč pro mne je dost velký výdaj-telefon dostal můj syn k vánocům.Včera jsem se zastavila v prodejně mob.tel.aby mi pomohli zjistit oč se jedná ,prodavač mi řekl že oprava by byla dražší a mobil má cenu tak 500,kč-prosím o radu jak postupovat nadále abych nepřišla o telefon a peníze.Děkuji Zoubková

Telefon HTC desire A8181 -nefunkční

Chtěla bych vrátit peníze abych mohla telefon koupit v solidní firmě kde zákazníkovi prodají to co si zaplatí a nějaké podvodné telefony co vypadají jako nové ale jsou bazarové