Paidwings AG

#34233Strhávání 499Kč měsíčně za VIP členství

1 měsíc 1 den 5 hodin

19.07.2019, před 5 lety

Jan Caslavka

Dobrý den, před nějakou dobou jsem si zaklatit členství z jedné ze seznamek která je pod členstvím(správou) společnosti PWA*PAIDWINGS AG paidwings.ag CH. Bohužel si ovšem nemohu vzpomenou jméno seznamky na které jsem si toto koupil. Samozřejmě jsem naletěl na stránky zpravované pochybnou firmou a teď musím každý měsíc platit peněžní částku za službu kterou nepoužívám. Proto bych se chtěl na vás obrátit s prosbou zda by jsme mi v tomho nemohli pomoci. Četl jsem si pár podobných stízností s toutou firmou a vím že vždy odpovíte že se dá služba do 14 dní zrušit. Což samozřejmě uplynulo a pro zrušení smlouvy musím znát plno důležitých informací jako uživatelské jméno, jméno stránky etc. Proto bych se chtěl zeptat zda nevíte jak mám v takovém případě postupovat. Samozřejmě je možné přestat platit, poté dostat email s přpomenutím platby + penále za nedodržení slovních podmínek. Samozřejmě toto je jedna z možností ovšem bych se vás předtím chtěl zeptat zda je možné někde sehnat na tuto firmu kontakt či email abych se to všechno mohlo v pořádku vyřešit bez žádného smluvního porušení.
Nejsem si jist zda mi budete moct nějakým způsobem pomoci ale i tam vám předem děkuji za přečtení mé vzprávy.
S Přáním hezkého
Honza

Úplně mi postačí pokud se zastaví každoměsíční posílání peněz. Peníze mi nikdo nevrátí ale to je daň za blbost