Elkan Group s.r.o.

#34235Nedodané zboží, nereagují

1 měsíc 3 hodiny

19.07.2019, před 5 lety

Jitka Bubeníková

Chápu nechala jsem se napálit, ale lze alespoň nějak udělat, aby ten eshop proste prestal byt nabizen ? Pdle meho zkrachovali, ale proste eshop vypada ze dal funguje.....
Zde ma objednávka 9.7. .........psáno ze saty jsou skladem a ze mohou odeslat durhy nasledujici den, chapu platim na ucet tak se to o 2 dny muze pozdrzet, dalo by se rict ze 10 dni neni tak dlouhá doba, ale bohuzel mi doslo ze jsou to podvodnici a ze zadne saty ani nebyly planovany poslat ................na maily nereaguji, na chatu na jejich strance nereaguji, na facebooku nereaguji - precetl ajsem si to tady a je mi jasne co je toza podvodníky :-(

Objednávka na skvelesaty.cz Vážený zákazníku, Vaši objednávku jsme v pořádku přijali. Kód objednávky: 2019000401 Datum: 9.7.2019 Celkovou částku zašlete na náš účet s těmito údaji: Číslo účtu: 2901470797/2010 Variabilní symbol platby: 2019000401 QR kód Obsah objednávky Kód Položka Mn. Cena za kus Cena NUMO-1058-S 166-4 Šaty Numoco MAXI šifónové šaty broskvově S 1 699 Kč 699 Kč Česká Pošta - Balík Na poštu - K CENA CELKEM: 718 Kč Zaokrouhlení: 0 Kč Cena bez DPH: 593,39 Kč DPH: 124,61

zaslat šaty nebo vrátit peníze a omluva (pokud jsou ve finanční tisni maji uzavrit eshop a ne okrádat lidi a lhát jim, ja si ty penize poctive vydelala taky).............hlavne mi nestace reseni ze to spolecnosti bylo oznamena a ze neraguji, proste navrhnete nam jestli se da spolecne spojit a zalovat je nebo co , prtože ja ozelim 700 stovek ale ne to ze nejaka takova svi*e mezi nami je :-(