Aurora Ignite Devine & Co s.r.o. - vevio.cz

#34957Padělek oblečení adidas

1 měsíc 2 dny 5 hodin

21.08.2019, před 5 lety

Jakub Holeček

Objednal jsem si oblečení od společnosti www.rintio.cz ...Přišel mi padělek pravděpodobně přeobjednaný z Číny značky GILDAN softstyle s potiskem na triku adidas.Neodepisujou na maila nic. Platil jsem předem čásku 2500kč za 2trika adidas a soupravu jordan která ještě nepřišla. Jen jednou mi odepsali když jsem se ptal že jim to tak dlouho trvá.:::::

vzhledem ke konceptu našeho internetového obchodu, kdy se snažíme nabízet jedinečné zboží za bezkonkurenční ceny a bez nutnosti platit poštovné, které hradíme my, je doba dodání závislá na rychlosti našich dodavatelů a ta se pohybuje v rozmezí 5-40 pracovních dní, čili balíček je aktuálně na cestě k Vám. Na veškeré objednávky se stahuje program Garance spokojenosti, nemusíte se tak bát o své peníze ani zboží. Řídíme se heslem, náš zákazník, náš pán, proto se pro Vás snažíme přinášet neustále nové unikátní kousky módy z celého světa. Dobu dodání bohužel schopni uspíšit nejsme, snažíme se ji tak maximálně vykompenzovat zákaznickou péčí a ochranou kupujícího. Proto byl zřízen program Garance spokojenosti.

Zboží dodává Dodavatel. Obvyklá dodací doba je uvedena u každého produktu. Standardní doba dodání činí 5-40 pracovních dní. V rámci programu Garance spokojenosti mohou zákazníci zažádat o znovuzaslání zboží, refundaci kuponem nebo vrácení peněz v případě, kdy není zásilka doručena do 60 dnů ode dne odeslání. Nejzazší termín plnění (doručení zásilky ode dne odeslání) dle ust. § 5 odst. 2 písm. b) zák. č. 634/1992 Sb. činí 365 dní. Obvyklá doba odeslání zboží od potvrzení objednávky (resp. uhrazení objednávky v případě platby předem) činí 1-5 dnů. Nejzazší termín odeslání zásilky ode dne potvrzení objednávky (resp. uhrazení objednávky v případě platby předem)
činí 30 dní. V případě, že dodavatel v této lhůtě zboží nevyexpeduje, vyhrazuje si Provozovatel právo od smlouvy odstoupit v souladu s ust. 8.5 těchto obchodních podmínek. Vyhrazujeme si právo prodloužit dobu dodání o státních svátcích.
Balíček Vám dorazí ve stanoveném termínu, který je uvedený i v obchodních podmínkách. Nemusíte mít tedy strach. V případě, že by Vám nedorazil ve sjednaném termínu, ozvěte se prosím a okamžitě bychom Vám vrátili peníze zpět na Váš účet.

Chtěl bych ,aby mi vrátili peníze.