Leo Express Global a.s.

#34997Nefunkční toalety s třech toalet funkční pouze jedna

1 měsíc 1 den 22 hodin

22.08.2019, před 11 měsíci

Stanislav Cuber

Jsem maximálně vytočen když jsem zjistil a byl upozorněn stewardami ve vlaku že je funkční pouze jedna toaleta pro všechny cestující,fronty na záchod a stres absolutně nepřípustná situace s tím že ještě trpím nemocí ulcerozní kolitidou a tato situace je pro mě asbolutně nepříjemná. Lidé byli pobouřeni

kompenzace

27.8.2019 10:55, před 11 měsíci

Nebylo-li možné službu využít ve sjednané kvalitě, může spotřebitel uplatnit u společnosti reklamaci.

16.9.2019 12:25, před 10 měsíci

za vzniklé potíže se omlouváme. Poprosím Vás o číslo Vaší jízdenky, celý případ prověříme včetně toho, zda Vám byla zaslána kompenzace.

16.9.2019 12:58, před 10 měsíci

Dobrý den

Předem chci říct že celou záležitost sem už psal na váš email a to dne 23.8.2019 kde sem doložil foto jízdenky!!! A vy po mě chcete znovu doložit číslo jízdenky když sem vám ji už poslal . Do dnešního dne jsem nedostal ani korunu!! A bude to už skoro měsíc. Žádám o urgentní vyřešení celé situace. Cuber

17.9.2019 06:23, před 10 měsíci

Stížnost přeřazujeme na společnost, aby měla možnost reagovat.

17.9.2019 09:43, před 10 měsíci

Vážený pane Cubere,

v tom případě Vás poprosím o sdělení e-mailu ze kterého jste nám psal, abych mohl Vaší zprávu dohledat a celý případ osobně zkontrolovat.
Zároveň bych si chtěl poznamenat, že na vyplacení kompenzací má naše společnost lhůtu 30 dní.

Ještě jednou se Vám za způsobené komplikace omlouváme.

17.9.2019 09:50, před 10 měsíci

Dobrý den

Psal sem několik e-mailu s adresy standa.cuber@seznam.cz a to už 23.8.2019

17.9.2019 09:58, před 10 měsíci

Stížnost přeřazujeme tedy opět na společnost, aby měla možnost e-mail spotřebitele dohledat.

24.9.2019 13:15, před 10 měsíci

tento případ se již uzavřel skrze e-mailovou komunikaci mezi cestujícím a naší infolinkou (info@le.cz), kterou cestující taktéž kontaktoval. Cestující byl kompenzován za nefukční toalety vrácením 50% z ceny jízdeného ve formě leo korun.

24.9.2019 14:08, před 10 měsíci

Vzhledem k výše uvedenému stížnost uzavíráme a děkujeme za konstruktivní přístup.