DER Touristik CZ a.s.

1 měsíc 3 dny 15 hodin

22.08.2019, před 5 lety

Eva Hermanova

Dobrý den,jsme manželé,důchodci.Dne 1.6.2019 jsme zaplatili dovolenou Egypt Hurghada.Dvakrát kompenzaci zamítly.Dovolená neodpovídala tomu co napsali v nabídce.Byl to nově zrekonsruovaný hotel,kde ještě během pobytu dělali opravy. Nejezdil výtah,tak jsme požádali o bungalov za který jsme zaplatili 140US.Denně jsme lítali pro dobití kartičky,klíče,vedro .Jídlo nebylo dobré jen pro jejich klientelu. V nabídce bylo ,že klientela evropská,ale to byla lež,Arabové a Egyptané.Z moře nás vyhazovali v 17 hod,rovněž z bazénu před bungalowem.Pláž neodpovídala kvalitě,denně ji načechrávali,byla mokrá. Lehátka useknuté nohy.Dokonce nás evakuovali,jelikož prásknul transformátor,pokoj štiplavý kouř a já v koupelně mokrou hlavu,nevěděli jsme co se děje.Hned první den nejezdil výtah,tak nám dali zdarma zájezd v hodnotě 50 euro,ale výtah měl pořád výpadky. Byla zvolená nekvalitní dlažba kolem bazenu,klouzala. Nebyla jsem sama kdo si na to stěžovalo. Přístup k moří,přes kameny a prudký svah.Hrůza. Celý rok si šetříme na dovolenou,ale to bylo otřesné .Tři dny předodletem jsem uklouzla u bazenu a zlomila jsem si zápěstí,operovali mě v nemocnici v Hurgadě.Cestovka ,aby se nás zastala tak věří hotelu,já říkám pravdu a ponižuje,že se nedovolám pravdy.To byla nejhorší dovolená,stěžuji si poprvé. Manželé Hermanovi z Havířova,důchodci.Tak jsme si dovolenou nepředstavovali,jen stresy.

hotel Hawaii Dreams rezervační číslo 130050585 hurghada

Požadovali bychom kompenzaci,zaplatili jsme 32.778,.a dodatečně 140 US. Bunghalow jsme žádali,jelikož nejezdil výtah,jsme důchodci a manžela bolí nohy.