Interdate S.A.

#35350Vymáhání dluhů a neopravněná aktivace 6 měsíců VIP účtu

2 měsíce 22 dnů

06.09.2019, před 5 lety

Jiří Halíř

dne 17.5.2019 jsem koupil 3 denní VIP účet za 180 Kč a jelikož se mi stránka nelíbila, napsal jsem email o deaktivaci VIP účtu téhož dne, kdy jsem si ho koupil. Po 5 minutách mi odpověděli, že mojí žádost přijali a že ji dají jednomu z agentů, který jí vyřeší do 5 dnů. Tímto jsem bral mou žádost za ukončenou. Jenomže mi aktivovali dalších 6 měsíců bez mého vědomí. Po několika dnech mi zmizely mi peníze z účtu cca 4500 Kč. Myslel jsem, že mi někdo zkopíroval kartu prostřednictvím bankomatu a vybíral peníze. Tím pádem jsem vyměnil kartu za novou. Nenapadlo mne, že je to od této společnosti, protože jsem se domníval, že má žádost byla vyřešena. Po 3 měsících, mi přišla obálka od vymahačské společnosti Intrum z Lucemburska.V dopise se jednalo o zaplacení 163 €. Psal jsem na všechny emailové adresy od stránky C-Date,kde jsem se dočkal pouze odpovědi, že mám můj problém řešit s vymahačskou službou Intrum z Lucemburska. Veškerou komunikaci se C-Date mám "vyscreenshotovanou" a vyfocenou. Ačkoliv jsem napsal o deaktivaci účtu, společnost mě připravila o peníze. Dnes jsem obdržel už druhý vymahačský dopis.
Žádám Vás snažně o pomoc. Děkuji Halíř.

Zrušení účtu na C-Date, upuštění od neoprávněného dluhu a vrácení peněz na účet.