Společnost


EXIM TOURS a.s.

Počet nahlášených stížností:108
Z toho za letošní rok:22
Stále v řešení:13
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#35405Špatné služby

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

6 dnů 18 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
10.09.2019, před 7 dny

Zdeňka Červenková

Znění stížnosti

Dobrý den,byla jsem letos s vámi na dovolené v Tunisu hotel Thapsus a hned po příjezdu na hotel,nám bylo úplně jiným delegatem zděleno,že pro nás není volný pokoj,tak nás šoupli do vedlejšího hotelu,pokoj smrdel v koupelně a záchodě plíseň a to si ještě chtěly nechat na recepci naše pasy.Druhy den jsme se vrátili zplátky do našeho hotelu,kde nás asi po 2hodinach strcili do 2luzkoveho pokoje,kde přidaly 2 postele 3 dospělé a 1 dítě,takže jak sardinky,rodinný pokoj jsme dostaly až po 5dnech.A to nemluvím o jídle,které bylo furt dokola,věčně chyběly talíře,příbory,skleničky, věčně nešly automaty na pití a kafe.Špinavé lehátka u bazénu,za celých 15 dnů je nikdo neutrel.Vodu daly 1 láhev denně na pokoj.Svaciny byly zbytky ze snídaně a kdyz se snedly,tak se čekalo na oběd či večeři,což byl problém s dětmi které měly hlad a nebylo co jíst,což je při allinclusive kapku divné.Ani dětská vnitřní hernicka tam nebyla, což měla být.A manžel chytl z vody v bazénu zánět do uší...... Takže letošní volba hotelu nic moc, bohužel.


Produkt

130013402 rezervační číslo


Požadované řešení

Ráda bych nějakou finanční kompenzaci, nebo slevu na další zájezd, ale to nevím jestli si vyberu u vaší cestovky, ne k vůli letošku, ale k vůli jiným nabídkám.
Děkuji Červenková


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
10.9.2019 10:16, před 7 dny

Neměl-li zájezd vlastnosti, o nichž pořadatel spotřebitele ujistil nebo které spotřebitel vzhledem k nabídce a zvyklostem důvodně očekával, měl by pořadatel zajistit nápravu, pokud by si nevyžádala neúměrné náklady. Nezjednal-li pořadatel nápravu ani v přiměřené lhůtě, kterou mu spotřebitel určil, může si spotřebitel zjednat nápravu sám a pořadatel mu nahradí účelně vynaložené náklady.

Měl-li zájezd vady, vytkl-li je spotřebitel bez zbytečného odkladu a určil-li k tomu přiměřenou lhůtu k odstranění vady, má spotřebitel dle § 2540 občanského zákoníku právo na slevu z ceny ve výši přiměřené rozsahu a trvání vad. Existenci vad je nutné doložit (např. foto nebo video záznam). Nevytkl-li spotřebitel vady zájezdu bez zbytečného odkladu vlastním zaviněním, právo na slevu mu vůbec nevznikne, proto doporučujeme jednat vždy co nejdříve.

Pro výpočet výše nároku je možné využít tzv. Frankfurtskou tabulku slev. Tabulka není právně závazná, jedná se spíše o pomocné vodítko. Zde je k dispozici ke stažení Frankfurtská tabulka slev: http://www.evropskyspotrebitel.cz/files/frankfurtska-tabulka.pdf. Více informací ohledně problematiky zájezdů je možné také vyhledat na adrese www.dtest.cz/clanek-5233/na-co-nezapomenout-pri-reklamaci-zajezdu nebo na webové adrese www.dtest.cz/clanek-3723/jak-spravne-reklamovat-vady-zajezdu.

Od 1. února 2016 začalo fungovat mimosoudní řešení spotřebitelských sporů při České obchodní inspekci. Spotřebitel se může tedy také obrátit na tento úřad (návrh na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné podat přes následující webový formulář https://www.coi.cz/informace-o-adr/).

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.