#35457Odstoupení od smlouvy

4 dny 18 hodin

12.09.2019, před měsícem

Lenka Hradilová

7.9.2019 jsem v rámci 14denní lhůty zaslala na email zakaznickyservis@be2.cz podepsaný dokument o odstoupení a žádostí o smazání účtu. Nikdo dosud nereagoval, zaslala jsem tedy i na email michal.hlavacek@be2.com, dosud bez odpovědi.

Premium účet na měsíc

Potvrzení o odstoupení od smlouvy (klidně si ten měsíční poplatek mohou nechat), potvrzení o deaktivaci profilu a vymazaní z evidence společnosti.

12.9.2019 12:19, před měsícem

Spotřebitel může odstoupit od smlouvy o poskytování služeb, pokud ještě nedošlo k jejich splnění. Započala-li společnost s plněním služeb na základě výslovné žádosti spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy, uhradí spotřebitel společnosti pouze poměrnou část sjednané ceny za plnění poskytnuté do okamžiku odstoupení. Je-li sjednaná cena nepřiměřeně vysoká, uhradí spotřebitel společnosti poměrnou část ceny odpovídající tržní hodnotě poskytovaného plnění.

Pokud spotřebitel odstoupení od smlouvy ve stanovené 14 denní lhůtě zaslal prokazatelnou formou například prostřednictvím společností uváděné emailové adresy: zakaznickyservis@be2.cz či faxu, popřípadě se pokoušel zaslat, ale z důvodů na straně společnosti mu to nebylo umožněno, stačí přeposlat společnosti znovu tento e-mail, popřípadě fax, a tím prokázat snahu o včasné a řádné odstoupení od smlouvy v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti. Zkracuje-li společnost spotřebitele na jeho právech, k takovému jednání se nepřihlíží a jde to k tíži společnosti.

13.9.2019 12:16, před měsícem

prosím, kontaktujte nás v uvedené záležitosti přímo na adrese michal.hlavacek@be2.com.

Mějte prosím na paměti, že naše emaily mohou být automaticky uložené ve Vaší Nevyžádané poště (Spam/Junk). Skontrolujte si proto prosím i tenhle adresář ve Vaší elektronické poště.

Děkujeme Vám.

Lenka Hradilová

13.9.2019 13:04, před měsícem

Zákaznický servis mne kontaktoval v návaznosti s komunikací s dTest a PREMIUM sluzby zrusil. Děkuji.

16.9.2019 14:05, před měsícem

Prosíme ukončit stížnost. Vše je již vyřešeno.

17.9.2019 06:19, před měsícem

Stížnost tedy na základě výše uvedeného uzavíráme.