Společnost


Internet Mall, a.s.

Počet nahlášených stížností:355
Z toho za letošní rok:25
Stále v řešení:11
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

52%
48%
Toto skore je založeno na 100 stížnostech.

#35668Dopravce

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 6 dnů 21 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
23.09.2019, před 8 měsíci

Simona Novohradska

Znění stížnosti

V první rade bych vam chtela poděkovat. Jak rychle byla vyrizena moje objednávka. Ale na druhou stranu co se týče doprce doručení jednim slovem katastrofa. Nedodrz termin doručení ktery psal. Po te co jsem mu volala tak tvrdil ze přijede do pul hodiny přijel do hodiny. Vazne katastrofa. Naposledy co jsem obkednavala prez in time


Požadované řešení

Zkuste si sjednat smlouvu s nejakou službou která je přesnější


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
26.9.2019 10:49, před 8 měsíci

Pokud nebyla služba poskytnuta nebo nebyla poskytnuta ve sjednané kvalitě, je vhodné uplatnit reklamaci. Při uplatnění reklamace může spotřebitel žádat řádné poskytnutí služby, přiměřenou slevu, případně může od smlouvy odstoupit, pokud vadné plnění ze strany podnikatele bylo podstatným porušením smlouvy (pokud se dá předpokládat, že by spotřebitel smlouvu neuzavřel, věděl-li by o porušení smlouvy).

Pokud však smlouvu o přepravě uzavíral se společností prodávající, je za včasné doručení zboží odpovědný právě on, protože povinnost dodat zboží je dle českého práva splněna dojitím zboží do místa dodání. Prodávající je v takovém případě také oprávněn uplatnit reklamaci u svého smluvního partnera, pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou.

Vyjádření dTestu

Publikováno
30.10.2019 10:08, před 7 měsíci

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.