Internet Mall, a.s.

#35668Dopravce

23.09.2019, před měsícem

Simona Novohradska

V první rade bych vam chtela poděkovat. Jak rychle byla vyrizena moje objednávka. Ale na druhou stranu co se týče doprce doručení jednim slovem katastrofa. Nedodrz termin doručení ktery psal. Po te co jsem mu volala tak tvrdil ze přijede do pul hodiny přijel do hodiny. Vazne katastrofa. Naposledy co jsem obkednavala prez in time

Zkuste si sjednat smlouvu s nejakou službou která je přesnější

26.9.2019 10:49, před měsícem

Pokud nebyla služba poskytnuta nebo nebyla poskytnuta ve sjednané kvalitě, je vhodné uplatnit reklamaci. Při uplatnění reklamace může spotřebitel žádat řádné poskytnutí služby, přiměřenou slevu, případně může od smlouvy odstoupit, pokud vadné plnění ze strany podnikatele bylo podstatným porušením smlouvy (pokud se dá předpokládat, že by spotřebitel smlouvu neuzavřel, věděl-li by o porušení smlouvy).

Pokud však smlouvu o přepravě uzavíral se společností prodávající, je za včasné doručení zboží odpovědný právě on, protože povinnost dodat zboží je dle českého práva splněna dojitím zboží do místa dodání. Prodávající je v takovém případě také oprávněn uplatnit reklamaci u svého smluvního partnera, pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou.

30.10.2019 10:08, před 18 dny

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.