#36476Neoprávnené stiahnutie platby za prémiový účet

1 měsíc 3 hodiny

29.10.2019, před 4 lety

Tomáš Koblišek

Dobrý deň, dňa 27.8.2019 som sa zaregistroval na zoznamke BE2. Zaplatil som skúšobnú čiastku asi 5€ za prvý mesiac. Po mesiaci, dňa 28.9.2019 mi z môjho účtu bola stiahnutá čiastka 49,96€. Hneď som si to šiel skontrolovať a zistil som, že BE2 si vopred sťahuje z účtov poplatok za prémiový účet na viac mesiacov. Neriešil som to pretože som očakával že mám aspoň na pár mesiacov pokoj s platbou. Včera mi však bola znovu z účtu stiahnutá čiastka 49,96€ za prémiový účet BE2, ako som spomínal daná čiastka bola stiahnutá už minulý mesiac dňa 28.9.2019. Chcem teda požiadať o vrátenie minimálne platby z dňa 28.10.2019 keďže bola podľa mňa neoprávnená a stiahnutá za obdobie po už predplatených službách. Tiež chcem požiadať o deaktiváciu prémiového účtu a úplné zrušenie môjho profilu na danej stránke. Po odoslaní tejto sťažnosti pošlem spoločnosti BE2 vlastnoručne podpísané odstúpenie od zmluvy mailom na adresu zakaznicky-servis@be2.sk, takže dúfam, že dostanem skorú odpoveď. Ďakujem.

Služby zoznamky BE, platba za VIP účet

Požadujem o vrátenie čiastky 49,96€ z dňa 28.10.2019, ktorá mi bola spoločnosťou BE2 stiahnutá z môjho účtu. Tiež žiadam o deaktiváciu prémiového účtu a úplné zmazanie môjho profilu na stránke BE2.