INTERNET PORTAL s.r.o.

#36624Zrušenie členstiev

1 měsíc 1 den 12 hodin

04.11.2019, před 7 měsíci

Adam Chamuty

Dobrý deň, žiadam Vás o zrušenie účtov a všetkého s nimi spojeného na stránke www.flirtkontakt.sk

Ďakujem za rýchle vybavenie.

Vymazanie účtov a zrušenie posielania noviniek.

4.11.2019 07:45, před 7 měsíci

V obchodních podmínkách společnosti Internet portal s.r.o. je stanoveno v bodě 14. ohledně ukončení smluvního vztahu, že uživatel, který využívá předplatného služeb portálu má právo kdykoliv ukončit svůj smluvní vztah s provozovatelem, a to písemnou výpovědí adresovanou na sídlo provozovatele specifikované v čl. 2 těchto všeobecných obchodních podmínek. Před odesláním je třeba oznámit ukončení na podpoře portálu. V takovém případě provozovatel nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne, kdy mu bude shora uvedené ukončení účtu nebo předplatného doručeno, ukončí předplatné nebo smaže účet uživatele a ukončí také jeho předplatné.

Pokud byla uživatelem služeb vypovězena smlouva výše uvedeným způsobem prokazatelně na adresu sídla podnikatele, není oprávněn poskytovatel služby účtovat nadále platby za služby.

4.11.2019 15:12, před 7 měsíci

Dobrý deň.

Obidva profily mal u nás užívateľ bez zakúpeného členstva. Jeden z profilov sme užívateľovi už vymazali na základe jeho požiadavky na našej podpore. Stačilo odoslať požiadavok o vymazanie profilu aj ohľadne druhého profilu na našu podporu.

Obidva profily bez zakúpeného plného členstva, vrátane všetkých údajov má užívateľ na našej stránke vymazané. Túto sťažnosť považujeme za neoprávnenú.

Flirtkontakt.sk

5.12.2019 13:52, před 6 měsíci

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Adam Chamuty

5.12.2019 13:58, před 6 měsíci