Kaufland Česká republika v.o.s.

#36745Neoprávněně naúčtované ceny za zboží

07.11.2019, před 4 lety

Diana Kovandová

Dobrý den, stížnosti obvykle nepíši, ale tentokrát jsem už opravdu naštvaná. Účtenku si nekontroluji vždy přímo v obchodě, ale minule až doma (což byla chyba..). V akci byla paprika trikolora za 19.90kč – nejen, že mi bylo naúčtováno 39,90kč, ale paprika omylem DVAKRÁT. Zaplatila jsem za ní tedy ve výsledku 80kč, taktéž toaletní papír Zewa – v akci za 44.90kč a naúčtováno mi bylo 94.90kč. Setkala jsem se i poněkud s nevlídným chováním v Kauflandu v Kutné Hoře. Bránila jsem se u zaměstnanců, proč neodpovídají ceny u zboží s cenou na kase. Paní mi otráveně řekla, ať si to zkusím všechny ty ceny a regály pořád hlídat. Takto by se podle mě neměl chovat ani Kaufland – okrádat klienty, ani zaměstnanci. Ty jsou přeci za svou práci placení. Jak mám tyto situace řešit? Do Kauflandu jsem chodila nakupovat ráda, tyto okolnosti mě ovšem donutí brzy nakupovat v jiném supermarketu v Kutné Hoře. Děkuji, Diana Kovandová

Paprika trikolora, toaletní papír Zewa

Ráda bych byla za slevu do Kauflandu, jen za poslední nákup mi bylo neoprávněně naúčtováno přes 100 korun.
Lepší chování zaměstnanců.