Dateyard, AG

#36839Neoprávněné dluhy a hromadná žaloba

11.11.2019, před 4 lety

Jakub Korch

Dobrý den
Mám stejný problém jako většina lidí.
Aktivoval jsem si VIP účet na konci roku 2016 (Silvestrovská oslava, člověk moc nemyslí, kamarád narazil na špatnou stránku,já a pár dalších se po něm také přidali). Po zjištění že stránka nefunguje jsem 5.9.2017 požadoval zrušení účtu.
Přišlo mi 9.2.2017 rušení VIP a 10.2.2017 i zrušení účtu.
Účet jsem po té nepoužíval dokonce ani nechodila upozornění.
Teď po několika letech mi přišel dopis do
Auer Witte Thiel
Advokáti
Bayerstraße 27
D-80335 Mnichov
E-mail: kolekce@auerwittethiel.com
Fax: +49 (0)89/ 59 06 83 145
k uhrazení 89 eur.
Prohledal jsem e-mail ohledně upozornění ale kromě posledního mailu o smazání účtu jsem nic nenašel, stránku jsem nalezl až z odkazu v onom mailu a zjistil jsem, že od 7. 8. 2019 chtějí každý měsíc platbu za VIP s poplatkem za 609 kč.
Přečetl jsem další stížnosti i na jiných stránkách kde se i píše "Celé je to podvod včetne té radoby vymahacske spolecnosti s fake sídlem, vsechno je fake.
Zrušte kartu, email nereste.
Nic neplatit!"

Četl jsem předchozí stížnosti a většina končí stejně. Vypíšete vyjádření kontaktujete společnost, ta nereaguje a případ uzavřen. Chtěl bych hlavně vědět, jak dopadli ostatní dotčení.
Zaplatily a problém přetrval, po zaplacení společnost okamžitě ukončí veškeré další platby nebo je to skutečně jen podvod, jen celou situaci přečkali?
A rozhodně bych rád kontaktoval i další dotčené osoby v případě vážnějšího konfliktu pro případ svědectví, je tedy možné aby jste kontaktovali předchozí dotčené, se kterými bych se mohl dohodnout na spolupráci případně pokud měli finanční újmu podat na společnost hromadnou žalobu?